Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (8.5.): Vliv halvingu, kritický Musk & potenciál ve hrách

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Jak halving ovlivní Bitcoin? Cointelegraph se ptal odborníků

Portál Cointelegraph pár dní před pondělním halvingem a v době, kdy Bitcoin atakoval cenu 10 tisíc dolarů, oslovil několik lidí z kryptoprůmyslu, aby se vyjádřil k tomu, co podle nich bude tento důležitý fundament pro Bitcoin znamenat v krátkodobém a dlouhodobějším horizontu. Jejich názory si můžete přečíst v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Buterin si myslí, že Ethereum sehraje důležitou úlohu při spojování zemí

Hlavní lídr kryptoměny Ethereum Vitalik Buterin věří, že v době geopolitické nejistoty může právě Ethereum sehrát významnou úlohu při spojování jednotlivých zemí. Buterin hovořil na toto téma během Ethereal Summit 2020, kde uvedl, že Ethereum vnímá jako jakési „lepidlo“, které přinutí země spolupracovat. Podrobnosti se dozvíte zde.

Musk kritizoval tištění peněz, ale Bitcoin nezmínil

Zakladatel úspěšných společností jako Tesla či SpaceX Elon Musk mluvil s Joem Roganem o krocích americké centrální banky, která se tlačením nových peněz snaží zachránit americkou ekonomiku. V přibližně dvouhodinovém rozhovoru mluvili o tom, že tento model záchrany pravděpodobně není správný, ale ani jednou neupozornili na to, že Bitcoin, který má omezené množství, nabízí k němu zajímavou alternativu. ,,Tato představa, že můžete jednoduše poslat všem šeky a všechno bude v pořádku, není pravda,“ upozornil Musk v reakci na to, že FED pustil do oběhu stimulační balíček v hodnotě 2 bilionů dolarů. ,, Pokud nic nevyrobíte, tak nic není. Nemůžete jen zákonodárně upravovat peníze a řešit takto věci,“ upozornil. (cointelegraph.com)

Miliardář Paul Tudor Jones investoval do Bitcoinu

Zakladatel hedgového fondu Tudor Investment Corporartion miliardář Paul Tudor podle informací Bloombergu zajistil své portfolio proti inflaci i tím, že investoval i do Bitcoinu. Bloomberg konkrétně informoval, že Jones začal nakupovat Bitcoin, aby se ochránil před inflací, která podle něj přijde v důsledku tisku peněz centrálními bankami. Více se dočtete zde.

Velký úspěch kryptoměn ve hrách? Robertson vidí velký potenciál

CEO Polyient Labs Brad Robertson v rozhovoru pro Cointelegraph nastínil velký potenciál pro kryptoměny, které se soustředí na gaming průmysl. ,,Pokud jde o digitální měny, hry jsou nejlepším prostředím, kde lze využít tento novy fenomén. Přidáním blockchainu do her máte nyní prostředí, ve kterém si hráči mohou vytvářet a vydělávat přizpůsobené digitální tokeny v jedné hře a pak je přemístit na různé herní platformy, obchodovat s nimi nebo je prodávat podle svých představ,“ uvedl a dodal, že tyto nové možnosti mohou udělat současné hry zastaralými a přinesou zcela novou vlnu velkého herního potenciálu. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.