Connect with us

Bitcoin

Kryptofondy oslavují nový rekord. Spravují přes 72 miliard dolarů

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Akreditovaní investoři pokračují v rostoucím tempu investic do kryptoměn, ačkoli za uplynulý týden podle reportu CoinShares do nich přes kryptofondy investovali méně, než v týdnu předtím. Tentokrát šlo o částku téměř 80 milionů dolarů.

CoinShares vždy v úvodu týdne zveřejňuje výsledky největších kryptoměnových fondů Grayscale, CoinShares, 3iQ, Purpose, 21Shares, ETC Group a Bitwise. Z nejnovějšího reportu vyplývá, že do těchto fondů se v týdnu začínajícím 11. října nalilo dalších 79,6 milionu dolarů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nejvíce kapitálu naproudilo opět do Bitcoinu – téměř 70 milionů. V černých číslech skončil i Polkadot (3.6m), Cardano (2.7m) či koš různých kryptoaktiv (1.6m). Naopak nedařilo se Ethereum (-0.9m) a Solaně (-0.3m), které skončily v červených číslech.

Jde o devátý týden v řadě s plusovým znaménkem v konečné bilanci. Předtím jsme sledovali 10 týdnů, v nichž až v 9 případech skončily kryptofondy v červených číslech. Pokud jde o Bitcoin, tak ten zaznamenal pátý týden v řadě v plusu.

V konečné bilanci spravují zmiňované kryptofondy kapitál již v celkové hodnotě 72.3 miliardy dolarů, což je nový rekord. Pouze v případě samotného Bitcoinu jde o 50,2 miliardy dolarů. Na druhém místě je Ethereum se 16 miliardami USD.

zdroj: medium.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.