Connect with us

Bitcoin

Kryptofondy skončily v minulém týdnu v plusu – ne však v případě Ethereum

Zveřejněno

kryptomeny
Zdroj: Unsplash.com

Po předchozím negativním týdnu se nejsledovanější kryptoměnové fondy dostaly v pracovním týdnu začínajícím 12. zářím opět do kladné bilance.

O výsledcích kryptoměnových fondů pravidelně v pondělí informuje společnost Coinshares, která provozuje dva z nich – CoinShares XBT a CoinShares Physical. V rámci pravidelného reportu však uvádí i čísla Grayscale, 21Shares, ProShares, Purpose, 3iQ a CI Investments, aby vylíčila kompletní obraz o aktuálním zájmu o tyto investiční produkty ze strany akreditovaných a institucionálních investorů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Z čerstvého reportu vyplývá, že kryptofondy skončily v minulém týdnu v mírném plusu 7,3 milionu dolarů. Přispěly k tomu zejména kladné přílivy kapitálu do bitcoinových fondů v konečné plusové bilanci 17,4 milionu dolarů – zde je třeba zdůraznit, že v případě BTC jde o první pozitivní týden po sérii pěti, které skončily v červených číslech.

Naopak fondy spojené s Ethereum opět oslabily, když z nich v konečném zúčtování odešlo 15,4 milionů USD. Kuriózně se tak stalo v týdnu, kdy Ethereum úspěšně přešlo na Proof of Stake konsensus, což naznačuje, že i kryptofondoví investoři předem spekulovali na tuto aktualizaci (buy rumour, sell news)

V plusu skončil i fond Short Bitcoin v podobě 2,6 milionů USD, ale v jeho případě je třeba upozornit, že jde o investici, která je sázkou na pokles ceny BTC. Jinak řečeno tomuto fondu se daří, když cena BTC vůči dolaru oslabuje.

Zdroj:blog.coinshares.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.