Connect with us

Kryptoměny

Kryptomama o digitálním dolaru a konci v SEC

Zveřejněno

Hester M. Peirceová
Hester M. Peirceová

Komisařka Americké komise pro cenné papíry a burzu (SEC) Hester Peirceová, která je v kryptokomunitě známá také pod přezdívkou „Kryptomama“, protože má pozitivní názor na kryptoměny, mluvila o jejím blížícím se konci funkčního období v SEC a také o vzniku digitálního dolaru.

Peirce, která bude působit v SEC jen do konce června, na adresu digitalizace dolaru uvedla: ,,Je to přirozený vývoj, během kterého budou všichni mluvit a ptát se: Měli bychom digitalizovat naši měnu? A pokud ano, bude naše centrální banka stále schopná hrát svou úlohu?,“ položila řečnickou otázku a dodala, že i v případě, že vznikne digitalizovaný dolar, nepředpokládá, že by jiné typy digitálních měn, které jsou vyvíjeny soukromými společnostmi, zmizely z trhu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Pokud vytváříte digitální měnu, musíte přemýšlet o problémech ochrany osobních údajů. Myslím, že je to opravdu důležitá otázka pro společnost, na kterou se lidé musí ptát. Protože lidé by se určitě necítili dobře při vládě – ani nikoho jiného – pokud by sledovali jejich transakce.“

Pokud jde o její budoucnost v SEC, uvedla, že její funkční období se nakonec červnem končit definitivně nemusí. Pokud by totiž za ni nenašli náhradu, může zůstat.

Peirceová v minulosti lobovala za schválení Bitocoinu ETF a prohlásila, že regulace stablecoinů je velká výzva, protože vyvolávají několik zajímavých právních otázek.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.