Connect with us

Binance Coin

KYC (ověření totožnosti) na Binance je jednodušší – krátký návod

Zveřejněno

kyc binance
Zdroj: Binance, KN

KYC, tedy poskytnutí osobních údajů, je v případě registrace na kryptoměnových centralizovaných burzách již prakticky nezbytností. Občas se však stává, že proces ověření totožnosti doprovázejí komplikace a neprobíhá plynule. Burza Binance proto tento proces výrazně zjednodušuje.

Proč je nutné KYC?

Pokud chce zákazník plně využívat možností, které nabízí burza Binance, musí si na ní ověřit účet. Tato povinnost je nezbytností, jelikož Binance je nucena splňovat regulační požadavky v souladu se zásadami proti praní špinavých peněz (AML) a KYC (Know your custumer – poznej svého klienta).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kde byl problém?

Zatímco v minulosti se při procesu ověření totožnosti na Binance někteří zákazníci „zasekli“ (není to neobvyklé ani u jiných burz), od nynějška to však bude o něco jednodušší.

Nově totiž vyžaduje od nových klientů při ověření jejich totožnosti jen jeden doklad – občanský průkaz, a nepožaduje druhý dokument, například. výpis z účtu, účet za elektřinu a podobně. Nutné je však použít občanský průkaz, neplatí to, pokud byste jako první doklad požili např. řidičský průkaz.

Proces ověření totožnosti tak projde plynule v následujících bodech:

  1. Založení účtu na Binance (pokud ještě nemáte) – pokud použijete náš registrační link, získáte 20% slevu na obchodní poplatky při spotovém tradingu
  2. Nahrání občanského průkazu (scan/kvalitní fotografie) z přední a zadní strany
  3. V dalším kroku, který se týká vyplnění adresy registrovaného uživatele, je nutné uvést adresu v přesně takovém tvaru, jako je na občanském průkazu
  4. Hotovo. Zní to opravdu jednoduše, že?

Kryptoměny na burze nedržte

Přestože je burza Binance největší na světě, ani ona není ideálním místem pro dlouhodobou držení kryptoměn. Burzy/směnárny jsou místem, kde se kryptoměny obchodují, kupují a prodávají, avšak pro bezpečnou úschovu kryptoměn doporučujeme používat privátní peněženky. Jen v takovém případě jsou vaše kryptoměny opravdu vaše a nejsou jen vaší pohledávkou vůči třetí straně, která se může dostat do problémů (připomínáme kolaps burzy FTX).

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.