Connect with us

Kryptoměny

Lazio Řím a Binance řeší problém s falešnými vstupenkami přes NFT

Zveřejněno

Binance Lazio
Zdroj: Unsplash.com

Největší kryptoměnová burza Binance a fotbalový klub Lazio Řím spouštějí pilotní projekt využití NFT tokenů při vstupenkách na fotbalové zápasy.

Po fiasku způsobeném falešnými vstupenkami na prestižní zápasy fotbalové Ligy mistrů včetně finále loňského ročníku, které se konalo v Paříži, oznámila burza Binance ve spolupráci s klubem Lazio Řím pilotní projekt řešení prodeje vstupenek na zápasy pomocí NFT. Projekt se má týkat zápasů Lazia v sezóně 2022/2023.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Binance v tiskové zprávě uvedla, že NFT tokeny vyřeší riziko vytváření falešných vstupenek a zároveň umožní jejich vlastníkům čerpat z lístků další benefity, mezi něž patří různé slevy ve fanouškovských obchodech, dárky či vouchery.

NFT vstupenky by měly být použitelné u všech domácích zápasů SS Lazio v této sezóně, což potvrdil i jednatel klubu Marco Canigiani. Výkonná ředitelka Binance Zoe Wei zase uvedla, že NFT vstupenky ve sportovním průmyslu mohou být branou pro expanzi této technologie do širšího zábavního průmyslu.

Souhlasí s tím i generální ředitel NFT tržiště Yellowheart Josh Katz, který tvrdí, že používání NFT u vstupenek je zatím nejlepším příkladem jejich využití. Je totiž výborným způsobem ověření pravosti pro organizátory akce a zároveň nástrojem, který může být výhodnější než samotná vstupenka i pro samotného diváka.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.