Connect with us

Analýzy

LIVE STREAM (9.12.): Bitcoin analýza & téma blížící se recese světové ekonomiky

Zveřejněno

Live stream začne dnes, tj. v pondělí 9.12..2019 o 21.00h.

Cena bitcoinu je aktuálně 7500 dolarů, což je o zhruba 3 procenta více, než takto před týdnem. Stále jsme však výrazně dolů oproti letošním maximům, které se vyšplhaly až k ceně 14 tisíc USD za jeden BTC.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Analytici naznačují, že novým dnem BTC by mohla být úroveň okolo 6 500 dolarů. Nejnovější to naznačil i populární trader FlibFlib, který v roce 2018 úspěšně predikoval dno BTC na ceně okolo 3000 USD. Jaký názor má na to Jakub Kralovanský z projektu Trader 2.0? Sledujte jeho analýzu živě, která začíná tradičně v pondělí v devět hodin večer. Jakub se bude věnovat nejen Bitcoinu, ale i altcoinům, indexem a akcím. Nadpis jeho dnešního webináře je „Blíží se recese světové ekonomiky?

Upozornění: Obsah videa je čistě informační a nelze jej považovat za investiční radu. Udělejte si vlastní průzkum a pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn (nebo jiného druhou aktiv), investujte vždy jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.