Connect with us

Bitcoin

Malá softwarová společnost přešla na bitcoinový standard – tvoří ji BTC nadšenci

Zveřejněno

etiopia
Zdroj: Unsplash.com

Rozhodnutí přejít na bitcoinový standard udělala další firma – jde o síťovou společnost zabývající se kybernetickou bezpečností Octagon Networks.

Softwarová společnost Octagon Networks zaměstnávající 20 lidí v pondělí překvapivě oznámila, že „dokončila proces konverze svých likvidních aktiv a celé rozvahy na bitcoiny“ a také prohlásila, že za své služby a produkty začne akceptovat jako platidlo bitcoiny, přičemž pokud je zákazník upřednostní jako platidlo, obdrží na všechny služby 50% slevu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Jsme velkými zastánci bitcoinu. Věříme ve skutečně decentralizovanou formu peněz, které se umí převádět rychlostí světla,“ uvedli zakladatelé firmy v krátkém rozhovoru pro portál Cointelegraph, který požádali, aby nezveřejňoval jejich jména.

Zástupci Octagon Networks se dokonce vyjádřili i k současné ceně BTC, přičemž poznamenali, že oblast kolem 25 000 dolarů by mohla být dnem medvědího trhu. Pokud jde o existenci firmy na novém BTC standardu zdůraznili, že bitcoiny, které nahromadily na rozvaze, neovlivňují provozní náklady, protože každý jeden zaměstnanec firmy je bitcoinerem s plnou vírou v jeho budoucnost.

Společnost, která aktuálně sídlí v San Francisku a v Addis Abebě, má své kořeny v Etiopii, což znamená, že její zaměstnanci používají jako běžné platidlo i etiopský birr. Firma však zdůrazňuje, že přechod na bitcoinový standard není útokem na fiatové měny, tedy ani na dolar, ani na etiopskou měnu.

,,Lidé to interpretují jako náš útok na dolar nebo etiopský birr. Není to ani jedno, ani druhé. Obě měny denně používáme na náš každodenní život, naše rozhodnutí o bitcoinu vzniklo však jednoduše proto, že věříme v bezpečnou distribuovanou síť, kterou BTC vytvořil,” doplnily.

Jelikož společnost podniká v sektoru kybernetické bezpečnosti, vyjádřila se i k bitcoinu i z tohoto úhlu pohledu: ,,Z hlediska kybernetické bezpečnosti má smysl vsadit na bitcoiny více než na cokoli jiného. Za poslední desetiletí nebyl bitcoin nikdy napaden zatímco jeho hashrate nadále dosahuje nových maxim.”

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.