Connect with us

Bitcoin

McAfee potopil sázku a Bitcoin zesměšnil přirovnáním k modelu T

Zveřejněno

John McAfee
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Pokud bychom měli vybrat nejkontroverznější postavu kryptoměnového odvětví, zřejmě bychom se rozhodovali mezi Craigem Wrightem, tedy samozvaným „Satoshim Nakamoto“, a Johnem McAfeem, autorem známého antiviru, který proslul za poslední 3 roky mnoha kontroverzními prohlášeními.

Tou nejkontroverznější byla sázka, že Bitcoin dosáhne do roku 2020 ceny jednoho milionu dolarů. McAfee dokonce řekl, že pokud se tak nestane, sní svůj vlastní pohlavní orgán. Tomu, že se jeho predikce naplní samozřejmě věřil jen největší blázen, no přiznáme se, že ukončení této sázky způsobem, jakým to udělal John před dva dny na Twitteru, jsme ani nechtěl uvěřit.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

John totiž nepočkal ani do blížícího se konce roku 2020, aby potopil jeho nejslavnější „tweet“. Odpočítávání životnosti jeho penisu tak můžeme předčasně ukončit bez velkého finále.

,,Že sním svůj penis za 12 měsíců? Chtěl jsem jen přivést nové lidi na palubu. Fungovalo to. Bitcoin byl první. Ale je to zastaralá technologie. Všichni to vědí. Nové blockchainy pracují se soukromím, mají smart kontrakty, distribuované aplikace a jiné věci. Že Bitcoin je naše budoucnost? Byl model T budoucností automobilů?,“ napsal na Twitteru.

McAfee tak přirovnal první a stále nejpopulárnější kryptoměnu k automobilu, který odstartoval éru osobních aut. Model T od Fordu byl totiž prvním autem vyráběným na montážní lince, tedy pomocí pásové výroby, díky čemuž se výrazně snížila cena a dostupnost automobilů.

McAfee prostřednictvím tohoto tweetu dal jasně najevo, že podle jeho názoru Bitcoin nebude věčně tou nejslavnější kryptoměnou a stane se jen něčím jako byl Napster ve světě hudby či Altavista u vyhledávačů.

S tímto názorem se samozřejmě Bitcoinoví fanoušci jen tak snadno nesmíří a naopak ti altcoinoví jistě rádi McAfeeho názor podpoří. Až budoucnost ukáže, který z táborů měl pravdu.

Na adresu McAfeeho však třeba dodat, že dělal ze sebe zbytečného blázna a že svou sázku ukončil opravdu předčasně. Pokud by byl férový, měl počkat do konce roku a uznat jako chlap svůj omyl. Nevěříme tomu, že když přišel se svou sázkou, měl stejný názor na vývoj ceny Bitcoinu jako dnes.

No a na závěr – co by bylo hezčí, než kdyby to Bitcoin McAfeemu za jeho zradu vytmavil pokud hranici milionu dolarů se koncem tohoto roku alespoň výraznější přiblížil? To by byla ta nejlepší odpověď.

zdroj: twitter.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.