Connect with us

Bitcoin

Medvědí signál pro Bitcoin? Korelace s S&P 500 je na 2-letém maximu

Zveřejněno

Bitcoin akcie
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Společnost zabývající se průzkumem trhu s kryptoměnami Santiment upozornila, že nedávný pokles trhu s kryptoměnami vyústil do vysoké korelace mezi Bitcoinem a tradičními finančními trhy.

V „tweetu“ ze dne 20. března uvádí, že cyklické pohyby BTC s tradičními trhy se dostaly od záporných do kladných hodnot. Pandemie koronaviru tedy vedla k růstu této korelace: ,,S touto pandemií vidíme očividně velmi podobné pohyby v tandemu. Je zjevné, že koronavirus má na investory v každém sektoru podobný dopad.“

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Vysoká korelace Bitcoinu s tradičními trhy je údajně špatným signálem. Santiment vysvětluje, že historické údaje BTC ukazují, že když je korelace BTC s akciemi S&P 500 vysoká, obvykle je doprovázena výraznými poklesy cen kryptoměn:

,,Jakékoliv následné zpětné odrazy v průběhu času jsou obvykle naznačeny rostoucím oddělením se korelace Btcoinu s akciemi S & P. Když se bude korelační linie opět blížit k nule, nebo půjde níže, měli bychom vidět jasný signál blížícího se trendu růstu.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.