Connect with us

Bitcoin

Michael Novogratz: Tento rok musí být rokem Bitcoinu

Zveřejněno

Mike Novogratz
Twitter.com

Obrovský propad světových trhů související s pandemií koronaviru tvrdě zasáhl i kryptosektor. Miliardář Michael Novogratz v tom však vidí i příležitost.

Ekonomika v roce 2020 připomíná období vypuknutí finanční krize v roce 2008. Právě na její popud vznikl Bitcoin, který byl reakcí na velkou recesi a vládní zásahy do volného trhu. Novogratz ve svém tweetu zveřejněném 22. března krátce po tom, co se americký Kongres zatím nedohodl na schválení balíčku 2 bilionů dolarů na podporu ekonomiky napsal:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Bitcoin bude v příštích měsících nadále volatilní, ale makroekonomické pozadí je právě ten důvod, proč byl vytvořen. Tento rok bude, musí být, rokem Bitcoinu.“

Světové trhy počátkem tohoto měsíce utrpěly největší ztráty od roku 1897 – pokles na některých burzách odrážel propad Bitcoinu o 60% až k ceně 3600 dolarů.

Když zhruba před 10 dny začaly padat ceny zlata i Bitcoinu jako komodit, které se označovaly za bezpečný přístav v době nejistoty, přiznal skepsi i Novogratz, který řekl: ,,Bitcoin byl vždy o důvěře. Celé krypto je. A zdá se, že globální důvěra lidí v absolutně vše se vypařila.“

Nový tweet Novogratze však naznačuje, že opět vidí potenciální příležitosti pro Bitcoin, který je v době, kdy se očekává velké tištění peněz, alternativou díky svému neinflačnímu charakteru.

Novogratz vedle toho vyzval americký kongres, aby nepřistoupil k podobným chybným krokům jako v roce 2008, kdy schválil kontroverzní plán TARP.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.