Connect with us

Bitcoin

Michael Saylor končí jako CEO Microstrategy. Mění se tím něco ve spojitosti s Bitcoinem?

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: pexels.com

Bitcoinový maximalista Michael Saylor končí jako CEO společnosti Microstrategy, která má na svém účtu nejvíce bitcoinů ze všech veřejně obchodovaných firem.

Michael Saylor během kvartálních earnings Microstrategy, která podle posledního podání na SEC vlastní 129 699 bitcoinů (žádné neprodala), oznámil, že roli nového CEO převezme Phong Le, přičemž on sám jako stále největší akcionář firmy převezme novou roli výkonného předsedy firmy.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Věřím, že rozdělení úkolů předsedy a generálního ředitele nám umožní lépe prosazovat naše podnikové strategie získávání a držení bitcoinů a růstu našeho podnikání v oblasti analytického softwaru,“ oznámil Michael Saylor akcionářům.

Le, který bude novým CEO firmy, mezi lety 2015 až 2019 plnil v Microstrategy roli finančního ředitele a následně byl až do května 2022 i jejím prezidentem. Nově bude kromě toho i CEO, jehož úkolem se stane „každodenní realizace firemních strategií společnosti“.

Přímé spojení firmy s Bitcoinem bude však mít na starosti nadále především Michael Saylor, který se podle tiskové konference zaměří na „strategii akvizice bitcoinů a souvisejících iniciativ na obhajobu bitcoinu.“

Akcie firmy na tuto novinku zatím výrazněji nereagovaly, jelikož Saylor nadále zůstává důležitou součástí firmy, která se i nadále zavazuje k přechodu na „bitcoinový standard.“ Důkazem toho je i holá skutečnost, že neprodávala bitcoiny ani po výrazném poklesu ceny BTC ve druhém kvartálu 2022. Potvrdily to i oficiální kvartální výsledky společnosti (earnings) podané na Americkou komisi pro cenné papíry a burzu (SEC).

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.