Connect with us

Bitcoin

Microstrategy nakonec získala na koupi BTC 1,05 miliardy dolarů

Zveřejněno

Michael Saylor
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Společnost Microstrategy úspěšně realizovala avizovaný prodej konvertibilních směnek, které si mohou investoři v budoucnu vyměnit za hotovost, nebo akcie této společnosti. CEO firmy Microstrategy Michael Saylor už před jejich prodejem akcionáře informoval, že čistý výtěžek z nich bude určen na další koupi Bitcoinu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Microstrategy v pátek úspěšně ukončila prodej konvertibilních směnek v celkové hodnotě až 1,05 miliardy dolarů. Prvotní plán přitom byl vysbírat „jen“ hodnotu 600 milionů USD, který byl následně aktualizován na částku 900 milionů USD. Vybraná částka tedy předčila oba původní plány.

Microstategy má tedy další nemalý kapitál na to, aby nakoupila další Bitcoiny, tedy pokud to již mezitím neudělala, což by mohly naznačovat nedělní pohyby na burze Coinbase, ze které odešly BTC v hodnotě téměř miliardy dolarů.

Microstrategy měla před prodejem zmíněných směnek pod kontrolou přes 70 000 BTC v hodnotě přibližně 3,7 miliardy dolarů. Jinou koupí BTC by mohla při současné ceně zvýšit celkový počet držených BTC na téměř 90 000.

zdroj: decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.