Connect with us

Bitcoin

Miliardář Bill Ackman: Kryptoměny s námi zůstanou!

Zveřejněno

Kryptoměny flashdisk
Pixabay.com

Miliardář, investor a manažer hedgeových fondů, Bill Ackman zůstává optimistický, pokud jde o kryptoměny, navzdory nedávnému kolapsu kryptoměnové burzy FTX a turbulencím na trhu, které ho následovaly.

  • V příspěvku na Twitteru ze dne 20. listopadu generální ředitel a zakladatel společnosti na správu hedgeových fondů Pershing Square Capital Management uvedl, že je přesvědčen, že kryptoměny zde zůstanou navzdory nedávným turbulencím na trhu.
  • Bill Ackman nově vyzval k odstranění regulačních překážek a zmírnění regulací v New Yorku, aby se z města stalo krypto centrum. Je také přímým investorem v řadě projektů v oblasti kryptoměn. „Myslím si, že kryptoměny zde zůstanou a s náležitým dohledem a regulacemi mají potenciál výrazně prospět společnosti a přispět k růstu globální ekonomiky,“ řekl a dodal: „Problém s kryptoměnami je v tom, že neetičtí propagátoři mohou vytvářet tokeny jednoduše k usnadnění „pump and dump“ schémat. Ve skutečnosti se může stát, že naprostá většina krypto mincí se používá spíše k podvodným účelům než k budování legitimních podniků.“
  • „Všichni poctiví účastníci kryptoekosystému by proto měli být motivováni, aby odhalovali a eliminovali podvodné aktéry, protože výrazně zvyšují riziko regulačního zásahu, který zbrzdí pozitivní potenciální vliv kryptoměn,“ dodal.
  • Investor také řekl, že ačkoli byl původně kryptoskeptikem, nyní to vidí jako potenciál značně prospět společnosti a rozvíjet globální ekonomiku.
  • Ackman dodal, že rozumná regulace a dohled budou rozhodujícími faktory při pokroku technologie.
  • Tweet manažera hedgeového fondu přichází v souvislosti s nedávným kolapsem FTX.
  • Podle zpráv Ackman původně na Twitteru chválil bývalého generálního ředitele FTX, Sama Bankmana-Frieda, za to, že si připustil své chyby, ale později tweet vymazal.

Zdroj:cointelegraph.com

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.