Connect with us

Kryptoměny

Na cestě za Polkadot parachainy: 3. vlna KSM aukcí (9. díl)

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Opět vás vítáme při dalším dílu z naší série o parachainech na sítích Polkadot a Kusama. Dnes si představíme termíny na další várku Kusama aukcí i největších favoritů na získání slotu.

Třetí vlna Kusama aukcí

Update: Aukcie boli posunuté so začiatkom o 2 dni dni neskôr

Přestože byly Kusama aukce oznámeny později než ty na Polkadotu, začnou dříve. Aktuálně nás čekají 4 další parachain aukce na síti Kusama s pořadovým číslem 12, 13, 14 a 15. Termíny jsou následující:

Aukce 12: 23. Říjen – 30. Říjen, 2021

Aukce 13: 30. Říjen – 6. Listopad, 2021

Aukce 14: 6. Listopad – 13. Listopad, 2021

Aukce 15: 13. Listopad – 20. Listopad, 2021

Souběžně nám tak od poloviny listopadu poběží parachain aukce na obou sítích – DOT i KSM.

Největší favorité na výhru

Mezi největší favority budou jistě patřit adepti, kteří v předchozí vlně aukcí vybrali největší množství KSM, ale nestačilo to na výhru. Účast v aukcích však oznámilo i několik nováčků, kteří se budou snažit poprat o jeden ze 4 slotů z této série.

1. PolkaSmith (Defi)

Na prvním nevýherním místě se v druhé vlně aukcí ocitl projekt PolkaSmith, který vybral 27 733 KSM. Očekává se, že ve třetí sérii aukcí se mu podaří zvítězit.

Stejně jako PolkaFoundry, PolkaSmith bude komplexním produkčním centrem na vytváření aplikací defi & NFT. PolkaFoundry je však implementován v síti Polkadot, přičemž jeho primární záměr je poskytovat služby podnikům a B2B aplikacím, které vyžadují vysokou stabilitu a spolehlivost. Parachain PolkaSmith, který je implementován v síti Kusama, je zase vhodnější pro začínající projekty, které potřebují rychlý růst a experimentování s odvážnými novými nápady.

2. Genshiro (Defi)

Genshiro vybral v předešlých aukcích 17 576 KSM. V aktuální sérii by měl patřit do užšího okruhu favoritů.

Genshiro bude fungovat jako testovací server budoucích produktů předtím je ale vývojáři nasadí na síť Polkadot – to znamená, že uživatelé parachainu Genshiro si budou moci vyzkoušet vzrušující experimentální funkce před kýmkoli jiným. Budou mít přístup k širší škále kryptoaktiv oproti Equilibrium (parachain na Polkadotu).

3. Picasso (Defi)

Projekt Picasso vybral v předchozí vlně aukcí 13 928 KSM, aktuálně však už spustili crowdloan pro třetí sérii parachainů, přičemž v době psaní článku už vybrali téměř 30 000 KSM, limit mají nastavený na 200 000 KSM. Aktuálně jsou na vedoucí pozici.

Společnost Composable spustila před několika týdny strategii s cílem získat finanční prostředky na Kusama parachain. Picasso je více než jen další kus cross-chain interoperabilní infrastruktury. Připravuje totiž půdu pro Composable na dodání komplexního decentralizovaného finančního ekosystému na síť Polkadot. Za tímto účelem bude Picasso navržen tak, aby byl pro vývojáře defi produktů maximálně užitečný a mohl na nich stavět. Konkrétněji bude optimalizován pro inovace, výstavbu, údržbu, symbiózu a úspěch decentralizovaných finančních nástrojů na Polkadotu.

Přispět můžete přes tento odkaz.

4. Integritee (soukromí)

Tento projekt vybral v předešlých aukcích 13 886 KSM.

Integritee je nejškálovatelnější řešení pro veřejný blockchain na bezpečné zpracování citlivých obchodních nebo osobních údajů. Umožní využívat rychlost a soukromí v kombinaci s důvěrou decentralizované sítě s Integritee.

Aktuálně tento projekt již spustil přispívání do crowdloanu. Do 24. října můžete získat + 20% bonus k odměnám jako časný investor. Rovněž můžete získat dalších + 5% bonus v případě přispění přes tento referral kód.

5. SherpaX

Projekt SherpaX vybral v předešlých vlnách aukcí 7625 KSM

SherpaX je síť zaměřená na výzkum a vývoj, kde se budou jako první provádět nové inovativní nápady a technologické experimenty, které mohou být později implementovány do jejich hlavní sítě ChainX.

V době psaní tohoto článku je možné přispět teprve projektem Picasso a Integritee, jelikož ostatní projekty ještě nespustily svůj crowdloan. Aktuálně aktivní crowdloany můžete sledovat na tomto odkazu. Článek budeme průběžně aktualizovat, když začnou projekty otevírat své crowdloany pro tuto vlnu aukcí.

Shrnutí

Největší favorité své sloty již vyhráli a tak se dostávají na řadu i projekty z druhé vlny. Je možné, že zájem o Kusama aukce mírně opadne, protože aktuálně se již všichni soustředí na Polkadot parachain aukce, které budou jednoznačným lídrem.

Několik projektů, které budou soutěžit o slot na síti Polkadot pomaličku oznamují detaily ohledně crowdloanů. Když budou známy všechny důležité informace, můžete se těšit na další podrobný článek, z této série, ve kterém si přiblížíme Polkadot aukce, největších favoritů, jak se zúčastnit a podobně. Máte se na co těšit.

Přečtěte si zajímavé novinky

McLaren spustí NFT sbírku z prostředí Formule 1 – Vyhrajte VIP výlet na závody F1!

Bitcoin Fear & Greed Index se blíží k rekordním hodnotám – Čas prodat?

CEO Polkadot: Přispějte k vývoji naší sítě a získejte podíl z 800 milionů USD

Chcete obchodovat, ale netroufáte si? Vyzkoušejte trading boty

Pokud si netroufáte obchodovat ručně, případně na to nemáte čas, řešením mohou být automatizovaní trading boti, kteří obchodují za vás podle vašich nastavení. Takoví roboti během tohoto roku vydělali každý měsíc desítky procent. Více informací, podrobný návod a statistiku naleznete níže v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Autor

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne