Connect with us

Kryptoměny

Na cestě za Polkadot parachainy: Známe termíny DOT aukcí! (8. díl)

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Dočkali jsme se. Včera večer vyšlo oficiální oznámení spuštění Polkadot parachain aukcí spolu s přesnými termíny. Byly ohlášeny rovnou dvě série, cena DOT prudce reagovala.

Předcházející článek

V případě, že jste zmeškali předchozí díl této série, můžete si ho prohlédnout na odkazu níže.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na ceste za Polkadot parachainami: Situácia sa komplikuje (6. diel)

Polkadot aukce jsou tu

Po mnoha týdnech až měsících čekání jsme se konečně dočkali. Včera na twitteru Polkadot oznámili dlouho očekávané spuštění parachain aukcí na síti Polkadot. Opět nás čekají série po 5 a 6 aukcí, jak jsme na to byli zvyklí u Kusama aukcí. Pro DOT byly oznámeny rovnou dvě série, čili 11 aukcí, které nám nabídnou šťavnaté odměny. V komunitě se odhaduje, že Polkadot aukce mohou přinést ještě větší zisky než Kusama aukce, přičemž právě Kusama aukce aktuálně přinesly zisk díky parachain tokenům zdarma přes 400%!

… Kdybyste se tedy zúčastnili každé aukce z první pětky (Kusama aukce), získali byste zdarma 417,5% hodnoty vašeho vkladu, který se vám celý po roce uzamčení (konec slotu) vrátí. Toto je odpověď na všechny otázky a pochybnosti, zda se aukce vyplatí …

První série:

 • Aukce 1: Lis. 11, 2021 – Lis. 18, 2021
 • Aukce 2: Lis. 18, 2021 – Lis. 25, 2021
 • Aukce 3: Lis. 25, 2021 – Pros. 2, 2021
 • Aukce 4: Pros. 2, 2021 – Pros. 9, 2021
 • Aukce 5: Pros. 9, 2021 – Pros. 16, 2021

Druhá série:

 • Aukce 6: Pros. 23, 2021 – Pros. 30, 2021
 • Aukce 7: Led. 6, 2022 – Led. 13, 2022
 • Aukce 8: Led. 20, 2022 – Led. 27, 2022
 • Aukce 9: Únor. 3, 2022 – Únor. 10, 2022
 • Aukce 10: Únor. 17, 2022 – Únor. 24, 2022
 • Aukce 11: Bře. 3, 2022 – Bře. 10, 2022

Cena DOT okamžitě vystřelila

Když začaly Kusama parachain aukce, cena kryptoměny KSM během krátké chvíle stoupla o přibližně 200%. Maximum nastalo přesně v době, kdy startovaly první aukce. Několik osobnosti a také komunita se shodli, že o Polkadot aukce bude mnohem vyšší zájem. I mnohé projekty, které se zúčastnily Kusama aukcí to berou „jen jako mezi-zastávku“ a jejich hlavním cílem je parachain slot na síti Polkadot.

Hned po včerejším oznámení cena DOT vystřelila o 20% a po několika měsících překonala hodnotu 40 USD, kde byla tato kryptoměna naposledy v květnu těsně před prudkým propadem celého trhu s kryptoměnami. All-time-high je těsně pod hranicí 50 dolarů a je více než pravděpodobné, že bude tato hranice překonána vzhledem k tomu, že chybí už „jen“ 20% dalšího růstu. Největší nápor na růst ceny se i tak očekává 1-2 týdny před spuštěním aukcí, ale tehdy je už pro spekulanty pozdě, protože platí staré známé „buy rumor – sell news“.

DOTUSD_2021-10-14_07-47-54

Mnozí se však dívají ještě výše – hodnota kryptoměny Polkadot by totiž podle nich mohla sahat až k hodnotě 100 dolarů. V případě této ceny by byla tržní kapitalizace 100 miliard (například Cardano má aktuálně kapitalizaci 71 miliard).

O Polkadot parachain aukcích jsem psal i v mé Telegram skupině, kde jsem oznamoval tuto událost v době, kdy byl DOT v ceně 10 až 15 dolarů. Pokud vás zajímají různé novinky a postřehy z oblasti trading botů, NFT, parachainů a jiného, ​​můžete se tam přidat zdarma i vy (je tam už přes 2000 lidí).

Přečtěte si zajímavé novinky

Coinbase spustí vlastní NFT trh – Bude však jiný než OpenSea

Startuje další vlna NFT mánie? Statistiky hovoří jasně

Kryptoměna SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rostoucí chamtivost

Pasivní příjem kryptoměn s bonusem až 110 dolarů

Pokud hledáte možnosti jak pasivně úročit vaše kryptoměny, jednou z možností je lending, který funguje na podobném principu jako banka. Největší lending společností je Celsius, která pravidelně kromě ročních úroků okolo 10% nabízí i různé promo kódy, z nichž můžete získat odměny – nejčastěji kolem 50 dolarů zdarma.

Noví uživatelé mohou nyní získat až 110 dolarů zdarma. Celý postup, jak používat tuto platformu i návod, jak získat bonus najdete v článku níže.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

zdroj: Coinbase

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.