Connect with us

Návody

Návod kryptoburza Binance: Vytvoření účtu a odeslání kryptoměn

Zveřejněno

Binance - titulný obrázok
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Binance je populární kryptoměnová burza, která je ve velké oblibě u svých uživatelů. Obchoduje se na a ní výhradně s kryptoměnami, jejichž nabídka je velmi široká. Binance je známá i díky nízkým poplatkům, přehlednému designu a mobilní aplikaci pro Android a iOS.

Pokud budete chtít s kryptoměnami obchodovat, dříve či později vás to zavede na kryptoburzu. Binance je dobrou volbou, protože jde o neustále se rozvíjející platformu, která zatím neměla vážnější problémy a neustále rozšiřuje své portfolio kryptoměn.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na této burze se sice dají od roku 2019 koupit kryptoměny přímo a to platební kartou, ale jsou s tím spojené vysoké poplatky. Proto je lepší variantou koupit kryptoměny například SEPA převodem na Coinbase, KryptoTop či Simplecoin a následně je odeslat na burzu Binance.

Návod jak založit účet na Binance a odeslat na ní své prostředky, naleznete právě v tomto článku.

Vyskúšať Binance

Registrace na Binance

TIP: Pokud se na Binance zaregistrujete přes tento link, dostanete 20% slevu na obchodování na této platformě. Nezapomeňte toho využít!

1. Klepněte vpravo nahoře naRegister

Binance - kliknutie na registráciu

2. Vyplňte následující údaje:

Váš email
heslo
heslo znovu
Referral ID – je-li tato kolonka prázdná, napište do ní: XTB4LO9Z

Následně zaškrtněte “I agree to Binance’s Terms of Use”, čímž potvrdíte, že souhlasíte s podmínkami používání stránky a klikněte na Register.

Binance - registrácia - formálár

3. Nyní se Vám ukáže okénko, které slouží k ověření, že jste člověk. Klikněte na kroužek a pomocí myšky posuňte puzzle dílek tak, aby zapadl do dírky se stejným tvarem (levé tlačítko myšky držte, dokud puzzle posouváte).

Binance - posuvný krúžok pre puzzle

4. Zobrazí se stránka s informací, že Vám byl odeslán email, kterým ověříte vaši emailovou adresu uvedenou při registraci. Jděte do své emailové schránky.

Binance - verifikácia emailu oznámenie

5. Otevřete si email a klikněte na „Verify Email“ čím potvrdíte, že jste skutečným majitelem této emailové adresy.

Binance - vzhľad emailu s verifikáciou

6. Po potvrzení emailové adresy je Váš účet úspěšně vytvořen. Při prvním přihlášení se vám zobrazí stránka s pěti upozorněními, které byste si měli dobře zapamatovat. Jde o ochranu před zneužitím účtu hackery nebo podvodníky.

Upozornění od Binance:

– Před přihlášením a vyplněním hesla se vždy podívejte, jestli jste opravdu na stránce Binance.com (zkontrolujte adresu a podívejte se, zda je vedle ní zelený uzamčený zámek.

Binance - zelený zámok
– Nikdy do prohlížeče neinstalujte žádné plug-iny, které Vám budou tvrdit, že mají něco společného s Binance

– Neřiďte telefonní rozhovor s člověkem, který Vám bude tvrdit, že pracuje pro Binance. V žádném případě mu nesdělujte své přihlašovací údaje a jiné citlivé informace, které by mohly být zneužité

– Nikomu neprozraďte heslo, Google Autorizační kód (Google Authentication Code), SMS autorizační kód (SMS Authentication Code) nebo Google autorizační klíč (Google Authentication Key). Platí to i pro členy zákaznického servisu Binance. Ti tyto údaje od Vás nikdy nesmí žádat

– Nikdy nedělejte transakce nebo neposílejte své prostředky člověku, který Vám bude tvrdit, že pracuje pro Binance

Po přečtení těchto upozornění vpravo vedle textu všechny zaškrtněte (potvrdíte tím, že rozumíte) a klikněte na „I understand, continue“ (Rozumím a souhlasím).

Binance - upozornenia

7. Stránka Vám nyní doporučí, abyste na ochranu účtu před zneužitím aktivovali druhý stupeň zabezpečení. Nemusíte to udělat, ale my to 100% doporučujeme. Klikněte na „Google Authentication“ (druhý způsob prostřednictvím SMS bohužel není v Evropě podporován).

Binance - výzva na dvojfaktorovú verifikáciu

Proč zvolit dvoustupňovou ochranu účtu?
Aktivací dvoustupňové ochrany účtu dosáhnete, že stránka Binance Vás při každém přihlášení do systému vyzve, abyste kromě hesla uvedli i speciální kód, který vygeneruje mobilní aplikace Google Anthentication APP. Tím pádem pokud by se chtěl někdo nabourat do vašeho účtu, kromě hesla by musel mít i Váš mobil.

8. Nejprve si do telefonu stáhněte a nainstalujte aplikaci „Google Authentication APP„. Najdete ji pod tímto názvem v obchodě „Google Play“ (pro Android) nebo „APP STORE“ pro operační systém iOS.

Binance - stiahnutie aplikácie

9. V dalším kroku se Vám zobrazí QR kód, který pomocí stažené aplikace Google Authentication APP naskenujte do svého mobilu. Následně klikněte na NEXT STEP.

Binance - QR kód

10. Nyní Vás web upozorní, abyste si na papír napsali kód, který se nachází v levé části obrazovky. Slouží pro obnovení vašeho „Google Authentication kódu“ v případě, že ztratíte telefon. Nezapomeňte si tento kód odložit na místo, kde ho kdykoliv v případě potřeby najdete. Následně klikněte na NEXT STEP.

Binance - textový kód

11. Nyní vyplňte následující tři políčka:

KEY – kód, který jste odepsaly v předchozím kroku

Login Password – Heslo na Binance

2FA Code
– kód, který se Vám aktuálně v tomto okamžiku zobrazuje v aplikaci Google Ahthentication APP (tento kód se mění v pravidelných časových intervalech v čem spočívá bezpečnost této služby).

Pokud máte vše správně vyplněny, klikněte na „Enable Google Authentication“ čímž aktivujete dvoustupňovou ochranu účtu. Systém Vás následně přesměruje na úvodní stránku pro přihlášené uživatele.

Binance - aktivácia dvojfaktorového zabezpečenia

Vklad prostředků na Binance

Návod jak odeslat kryptoměny na Binance

1. V horním menu vpravo klikněte na symbol panáčka a následně klikněte na položku „Estimated Value“

Binance - vklad - prvý krok

2. Zobrazí se Vám kompletní přehled kryptoměn, které se dají na Binance odeslat.

Binance - kompletná ponuka kryptomien

3. Nyní je důležité, abyste v tomto seznamu našli kryptoměnu, kterou chcete na Binance odeslat (čili kryptoměnu, kterou už vlastníte někde jinde). Pokud vlastníte například Bitcoin, napište vlevo nahoře do vyhledávání „BTC“ a pak vpravo v řádku, kde je BTC, klikněte na „DEPOSIT“

Binance - výber kryptomeny na vloženie

4. Zobrazí se Vám taková stránka (obrázek níže), ve které uvidíte v řádku s nadpisem „Deposit Address“ (pokud jste vybrali Bitcoin bude tam nadpis „BTC Deposit Address“). Jde o adresu, na kterou máte Bitcoin poslat.

Důležité upozornění: Na adresu určenou pro Bitcoin (BTC Deposit Address) odesílejte pouze Bitcoin (BTC), na adresu pro jinou kryptoměnu odesílejte stejnou kryptoměnu. Pokud odešlete například litecoin (LTC) na adresu pro Bitcoin (BTC Deposit Address) Vaše LTC se nenávratně ztratí!

 

Binance- depozit Bitcoinu

 

Máte odesláno? Super! Nyní už jen třeba počkat, dokud se transakce realizuje, což může podle typu kryptoměny trvat pár minut, ale i několik hodin. Následně můžete na Binance začít obchodovat se všemi kryptoměnami, které jsou v nabídce a to tak, že je nakoupíte za kryptoměnu, kterou jste sem odeslali.

Vyskúšať Binance

Návod ako obchodovať na burze Binance

Recenzia burzy Binance

Pokud se Vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku a Instagramu, abyste nezmeškali žádnou novou aktualitu ze světa kryptoměn. Děkujeme.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.