Connect with us

Bitcoin

Největší býčí signál pro Bitcoin? Velké odlivy z Coinbase vypadají nadějně

Zveřejněno

Bitcoin býk
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Na velké a možná časem mimořádně důležité transakce s ohledem na cenu Bitcoinu (BTC) upozornila analytická platforma CryptoQuant. Ta si totiž všimla, že ze směnárny Coinbase došlo včera k přesunům 13 000 BTC, které zamířily na custody peněženky.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Velké přesuny Bitcoinů vždy poutají mimořádnou pozornost. Zejména ty, které se realizují z neznámých adres na burzy, nebo naopak. Výběr Bitcoinů ze směnárny na custody adresy mohou naznačovat, že Coinbase přesunula velkou hodnotu pro instituci, která se přes její platformu rozhodla nakupovat Bitcoiny opravdu ve velkém. Tento převod rovněž lze chápat jako transakci potvrzující stále existující poptávku po Bitcoinu i při jeho současných cenách kolem 50 000 USD.

Transakce 13 000 BTC byla rozdělena do celkem sedmi transakcí. Ta největší obsahovala 2758 BTC (139 milionů dolarů) a nejmenší 579 BTC (29 milionů dolarů). V době transakcí šlo o celkovou hodnotu přes 650 milionů dolarů.

Šéf analytické platformy Crypto Quant Ki Young Ju na Twitteru poznamenal:

,,13 tisíc BTC odešlo z Coinbase před několika hodinami. Vypadá to tak, že tyto BTC šly na několik Coinbase custody peněženek. Američtí institucionální investoři stále kupují při ceně 48 tisíc dolarů. Toto je nejsilnější býčí signál, jaký jsem viděl.“

https://twitter.com/ki_young_ju/status/1364886977342963714

Ki Young Ju a jeho platforma CryptoQuant sledují dění na Coinbase velmi podrobně. Je totiž nejvyužívanější, pokud jde o přímé investice do Bitcoinu ze strany amerických institucí. Ki Young Ju už v minulosti na podobné transakce upozorňoval a historie mu vícekrát dala za pravdu, že když došlo k takovým výrazným přesunům, následoval o několik dní prudší růst ceny BTC. Vidět je to možné i na grafech (vysoké červené svíčky znamenají prudký odliv BTC z Coinbase. Všimněte si následného vývoje ceny na grafu výše).

Určitě se hodí poznamenat, že takový velký odliv z Coinbase se stal poprvé v historii při současných cenách kolem 50 000 USD. Předtím došlo k podobně výrazným odlivům 31. ledna a 5. února, kdy se BTC obchodoval za 33 tisíc USD resp. 37 tisíc USD.

,,Bitcoin stojí na prahu toho, že se stane běžnou součástí rozvahy veřejně obchodovaných společností. Rozjely to Microstrategy, Tesla a Square, ale aby se tento trend potvrdil, potřebujeme ještě dvě nebo tři další firmy. Tento odliv (z Coinbase) může potenciálně patřit jedné z těchto firem, což bude obrovské,“ komentoval tento odliv Lex Moskovski, CEO Moskovski Capital.

zdroj: decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.