Connect with us

Kryptoměny

Největší NFT sbírka dosahuje rekordních hodnot – Brzy můžete být její součástí i vy

Zveřejněno

Radosť
Zdroj: Pixabay.com

Nejslavnější NFT sbírku Bored Ape Yacht Club (BAYC) zná už zřejmě každý. Tato kolekce dosahuje každým dnem rekordních hodnot, přičemž díky blížícím se událostem můžete být její součástí i vy.

Očekávání spuštění „Otherside“

Náznak tvorby vlastního metaverse světa spustil tým Bored Ape 19. března 2022 chytlavým videem ukazujícím právě jejich plánovaný svět. Metaverse Otherside si již získal takovou popularitu, že jeho nově otevřená skupina na platformě Discord dosáhla za pár hodin více než 130 000 členů, přičemž první hodiny bylo nemožné se kvůli obrovskému návalu lidí vůbec připojit. Plánované spuštění Otherside přijde už za pár dní – 30.4.2022.

Aktuálně uplynul přesně rok od doby, kdy se sbírka BAYC NFT spustila. Tehdy byla minimální cena za kus 0,08 ETH, zatímco nyní dosáhla historického maxima 140 ETH, což je ohromný zisk 175 000 procent.

V metaverse Otherside je plánováno 200 000 pozemků, přičemž informace jsou dosud nejasné a vývojáři drží všechny detaily zatím v tajnosti. Prodej pozemků by měl však probíhat ve dvou prodejích po 100 000 pozemků. Na bližší detaily si musíme stále počkat, ale je dost možné, že prodej přijde 30.4. kdy je naplánováno spuštění Otherside .

Z různých “ alpha kanálů“ (kanály určené pouze pro vybrané lidi, například držitele BAYC) na veřejnost prosakují informace, že prodej pozemků by měl probíhat prostřednictvím APE Tokenu, který bude hlavní motorem samotného metaverse. Také by se mělo jednat o holandskou aukci, což znamená, že je předem stanovena vysoká cena na mint, která bude následně pomalu klesat. Kupující se tak mohou sami rozhodnout, při jaké ceně chtějí kupovat. Pokud se tato informace potvrdí, APE Token by mohl zažít ještě prudší růst než zažívá aktuálně. Tato informace však ještě nebyla oficiálně potvrzena, proto ji berte s rezervou.

Pokud vás zajímá oblast NFT a metaverse, můžete se přidat do mé bezplatné Telegram skupiny, kde pravidelně informuji o novinkách a tipech (nejen) z této oblasti.

Zdroj: Watcher.guru

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.