Connect with us

Ethereum

NFT tržiště OpenSea dosahuje nového ATH ve výši $3,5 miliardy v měsíčním objemu obchodování

Zveřejněno

NFTs
Pixabay.com

Navzdory chaosu na celkovém krypto trhu se NFT sektor zdá být silný. Tak především původní NFT tržiště dosáhlo nového rekordu.

Populární aukční NFT tržiště, OpenSea, překonalo hranici $3,5 miliardy v měsíčním objemu obchodů v Ethereu.

OpenSea dosáhlo nového maxima

Podle nejnovějšího grafu od Dune Analytics ze 17. ledna, OpenSea již dosáhlo $3,52 miliardy, pokud jde o měsíční objem obchodů v Ethereu, a to i přesto, že do konce tohoto měsíce zbývají ještě dva týdny. Denní objem obchodů platformy se v lednu pohyboval mezi $169 až $261 miliony.

OpenSea

Měsíční objem obchodů v Ethereu, zdroj: Dune Analytics

S posledním milníkem překonal předchozí historické maximum ve výši $3,42 miliardy v srpnu 2021. Během stejného měsíce se měsíční poplatky OpenSea za Ethereum také dotkly nového maxima $236 milionů.

Je pozoruhodné, že měsíční objem obchodů OpenSea v Ethereu klesl během několika příštích měsíců dolů a nakonec se v listopadu dostal na $2,37 miliardy. Následující měsíc však zaznamenal podstatné oživení s tržbami $3,24 miliardy.

Mezitím nové ATH demonstruje obnovený optimismus a růst OpenSea po úspěších v roce 2021. Důsledkem toho je, že nyní tento měsíc vydělává více než $207 milionů na poplatcích a může brzy dohnat dříve zmíněné maximum dosažené před pěti měsíci.

Zhodnocení expanze OpenSea

Za posledních pár měsíců se OpenSea vyprofilovalo jako již zavedená značka s významnou úrovní popularity. To dokazuje také jeho nedávné oznámení, že překonalo kýženou milionovou hranici aktivních uživatelských peněženek na své platformě.

Začátkem tohoto měsíce OpenSea oznámilo uzavření kola série C v hodnotě $300 milionů pod vedením Paradigm a Coatue. Poslední kapitálová infuze ocenila kryptofirmu na neuvěřitelných $13,3 miliardy. Do budoucna tak plánuje urychlit vývoj produktů, zlepšit zákaznickou podporu a bezpečnost, smysluplně investovat do širšího NFT ekosystému, Webu3 a také rozšířit svůj tým.

Jedním z hlavních důvodů jeho úspěchu byl nedostatek hlavních konkurentů. To se však může v roce 2022 změnit, protože mnoho platforem sleduje tuto příležitost. Prostor je stále svědkem spousty akcí, které mohou snadno nalákat nováčky, jako je nedávno spuštěné konkureční tržiště LooksRare v tomto rozvíjejícím se sektoru.

Zdroj: 1. cointelegraph.com, 2. coinpage.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.