Connect with us

Bitcoin

Novogratz si rozzlobit Ripple a označil Bitcoin za nejlepší volbu

Zveřejněno

Michael Novogratz
Michael Novogratz

Americký miliardář Mike Novogratz, který je zakladatelem, generálním ředitelem a zároveň většinovým akcionářem digitální kryptobanky Galaxy Digital, se v sérii „tweetů“ vyjádřil na adresu Bitcoinu a také kryptoměny XRP, za níž stojí firma Ripple.

Mike Novogratz přiznal, že je překvapen tím, jak se aktuálně daří altcoinům. Zvláště upozornil i na XRP, jelikož výraznější růst v porovnání s Bitcoinem nečekal. Dodal však i to, že Bitcoin je podle něj stále nejlepším přístavem pro bezpečnou kryptoinvestici.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CEO Digital Galaxy nedávno rozzlobit společnost Ripple tím, že ve své perspektivě podbízel potenciál kryptoměny XRP a řekl, že nechápe princip, jakým způsobem společnost Ripple řídí svůj podíl v této kryptoměně. Generálního ředitele Ripple Brada Garlinghouse rozrušil i myšlenkou o tom, že Ripple by měla zvážit omezení obchodování XRP na volném trhu.

Novogrtz se později pokusil spor s Ripple uklidnit na Twitteru: ,,Galaxy Digital je velkým investorem do Ripple Labs. Byl bych rád, kdyby se jim dařilo. Brad Garlinghouse odvádí výbornou práci jako generální ředitel. „

Novogratz následně na Twitteru přiznal, že pokud jde o jeho osobní investice, v průběhu posledních 15 měsíců longoval téměř výhradně Bitcoin vůči dolaru.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.