Connect with us

Bitcoin

Obrovský zájem o halving Bitcoinu! Předchozí rekord jednoznačně překonán

Zveřejněno

Google Trends Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Nové údaje z Google Trends potvrzují, že zájem o téma blížícího se halvingu je u veřejnosti už čtyřnásobně vyšší, než tomu bylo před čtyřmi lety, kdy se udál naposledy.

Bitcoin halving, který se uskuteční již v pondělí 11. května 2020, sníží odměnu pro těžaře Bitcoinu o polovinu. Z pohledu spekulace na cenu BTC je obecně považován za pozitivní fundament, protože snižuje inflaci a předchozí dva halvingy spouštěly masivní růst ceny této kryptoměny.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Co je to halving Bitcoinu, jak ovlivňuje cenu a deflační otázka

Zájem o vyhledávání témata halvingu začal stoupat podle Google už v lednu, ale v posledních týdnech dosahuje rekordní hodnoty a podle nejnovějších čísel už čtyřnásobně překonal vyhledávání tohoto tématu před předchozím halvingem v roce 2016.

halving-scr

Zajímavé však je, že ačkoliv vyhledávání halvingu dosahuje absolutní rekordy a pravděpodobně v posledních dnech před 11. květnem bude ještě gradovat, vyhledávání kombinací slov jako „buy Bitcoin“ nebo „buy crypto“ roste jen mírně.

Skutečnost, že vyhledávání tohoto tématu výrazně překonává rok 2016 je dobrým signálem, protože potvrzuje, že trh s kryptoměnami je stále zdravý a je o něj u veřejnosti zájem.

zdroj: cryptoslate.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.