Connect with us

Bitcoin

Palihapitiya: Bitcoin potřebuje tento čas, aby zazářil

Zveřejněno

Chamath Palihapitiya o Bitcoine
Chamath Palihapitiya o Bitcoine

Zajímavý rozhovor se o víkendu udál mezi dvěma obhájci Bitcoinu Anthonym Pomplianem z Morgan Creek Digital a miliardářem Chamathem Palihapitiyem, který stojí v čele společnosti Social Capital.

V rámci interview, které se netýkalo jen Bitcoinu, ale i jiných mnohých témat souvisejících se současnou situací globální ekonomiky, Palihapitiya poukázal na to, že Bitcoin je stále mimořádně volatilní a to zejména ve srovnání s měnovými trhy. ,,Nemůžete to efektivně využít. Zatlačí vás to do ghetta obchodníků a spekulantů a právě teď jsme v té pozici,“ upozornil a zdůraznil, že právě proto je fanouškem dlouhodobého držení bitcoinu. Teprve pak se prý můžeme postupně přihlížet tomu, jak proniká do tradiční infrastruktury a stává se bezpečným přístavem.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V případě Bitcoinu následně uvedl zajímavé přirovnání: ,,On je buď o tom, že bude na nule nebo na milionech, protože pokud opravdu uspěje, vytvoří standard typu zlata. Vytvoří index avšak s výjimkou toho, že na rozdíl od zlata, které ve velkém vlastní centrální banky, jde o nástroj, jehož hodnota je vlastněna všemi,“ uvedl.

,,Myslím, že (Bitcoin) bude potřebovat ještě nějaký čas na to, aby se stal relevantní. Je to stále spekulativní nástroj a je příliš spekulativní na to, aby byl spolehlivý,“ konstatoval, ale zároveň přiznal, že doba, jako je tato, je pro něj ideální příležitostí zazářit.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.