Connect with us

Kryptoměny

PayPal má téměř hotovou „super aplikaci“ na správu kryptoměn

Zveřejněno

PayPal
Pixabay.com

Platební gigant PayPal oznámil, že již v dohledné době představí svoji novou aplikaci pro kryptoměny, která bude mít mnoho nových a údajně výjimečných funkcí.

PayPal potvrdil tuto novinku během zveřejňování hospodářských výsledků za druhý kvartál 2021. Během tzv. „Earning callu“ s investory generální ředitel firmy Dan Schulman prozradil, že kód aplikace byl dokončen a že PayPal ji zpřístupní v rámci USA již v následujících měsících.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nová aplikace, která bude fungovat jako pokročilá kryptoměnová peněženka, by měla přinášet různé funkce správy digitálních aktiv, prvky známé z DeFi sektoru či funkce pro posílání zpráv mezi jejími uživateli. ,,Bude jedinečná. Bude poháněná pokročilými schopnostmi umělé inteligence a strojového učení,” popsal připravovaný produkt Schulman.

PayPal se pochlubil, že k 30.6. měl už více než 400 milionů aktivních uživatelských účtů, přičemž celkový objem plateb za druhý kvartál skrz PayPal činil 311 miliard dolarů. PayPal vlastní i populární platební firmu Venmo se 76 miliony uživatelů, skrz kterou se realizovaly ve druhém čtvrtletí platby v hodnotě 58 miliard dolarů. PayPal i Venmo nabízejí již několik měsíců možnosti pro koupi a správu digitálních měn, což přispělo i hospodářským výsledkům firmy.

,,Jsme jednou z několika platebních společností, které umožňují spotřebitelům používat kryptoměny jako zdroj financování. Vidíme silný trend přijetí a obchodování kryptoměn na Vemno,“ vzkázal Schulman akcionářům společnosti.

zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.