Connect with us

Bitcoin

PlanB: Bitcoin má dno na $8 200 a do roku 2022 míří k $100 000

Zveřejněno

Bitcoin PlanB
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Jeden z nejrespektovanějších kryptotraderů PlanB, který je autorem populárního Stock-to-Flow modelu (S2F), si myslí, že i kdyby Bitcoin padl pod svůj 200-denní klouzavý průměr (200MA), zůstane nad hodnotou 8200 dolarů, kde podle něj našel své lokální dno. Odvozuje to na základě svého nového výpočtu, který nekonkretizoval. Dodal jen tolik, že platný bude až do momentu, dokud Bitcoin neklesne pod zmíněnou hodnotu, což nepředpokládá.

PlanB vyjádřil své myšlenky v sérii „tweetů“, v rámci nichž uvedl, že Bitcoin se podle jeho názoru bude do května, kdy se uskuteční očekávaný halving, obchodovat nad cenou 10 000 USD.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Stock-to-flow model stále platí

Stock-to-flow model (S2F) měří cenu BTC pomocí dvou faktorů: zásoby, tedy množství Bitcoinů v oběhu a toku, což je počet Bitcoinů, které vstupují do oběhu.

Nízká míra emisí bitcoinu ve srovnání s jeho existující nabídkou (od května po halving se vytěží za deset minut už jen 6.25BTC) znamená, že Bitcoin se stává stále vzácnější. Proto je častokrát srovnáván se zlatem.

PlanB s ohledem na halving předpokládá, že půjde o silný fundament, který povede Bitcoin do prosince 2021 až k ceně $ 100 000.

Cena Bitcoinu je aktuálně o 14% vyšší, než předpovídá S2F model k aktuálnímu datu. Graf samozřejmě nedokáže předpovědět cenu bitcoinu dokonale přesně, ale z dlouhodobého hlediska se cena stále pohybuje okolo jeho křivky, čímž si získává na popularitě.

Sledovat živě jej můžete na stránce digitalik.net.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.