Connect with us

Kryptoměny

Platforma Celsius se pravděpodobně připravuje na vyhlášení bankrotu

Zveřejněno

bankrot
Zdroj: Unsplash.com

Wall Street Journal v pátek informoval, že kryptoměnová lending platforma Celsius si najala neznámý počet restrukturalizačních konzultantů z firmy Alvarez & Marsal, aby firmě poradili ohledně možnosti podání žádosti o bankrot.

Tato informace přišla po zprávách ze 14. června, kdy Celsius přiznala, že si najala právníky ve snaze restrukturalizovat firmu uprostřed jejích finančních problémů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Celsius se po prudkém poklesu cen kryptoměn dostala do problémů, které vyústily 12. června do pozastavení jakýchkoli swapů, transakcí a výběrů z této platformy. CEO Celsius Alex Mashinsky od onoho momentu situaci prakticky vůbec nekomentuje a firma také zrušila pravidelné AMA (ask me anything), skrze které dříve pravidelně komunikovala se svými zákazníky.

Celsius je v problémoch – platforma zamedzila výbery, CEL klesol za hodinu o 70%!

Celsius čelí také vyšetřování regulátory v Alabamě, Kentucky, New Jersey, Texasu a Washingtonu.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.