Connect with us

Bitcoin

Počet BTC automatů poprvé v historii meziměsíčně klesl

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Současný bitcoinový medvědí trh vedl poprvé v historii k meziměsíčnímu poklesu nainstalovaných BTC automatů.

Podle čerstvých informací CoinATMRadar, portálu, který detailně sleduje mapu bitcoinových automatů po celém světě, klesl ve světě počet BTC automatů ze srpnových 38 776 na zářijových 37 980, což znamená, že jejich počet se snížil o 2,05 %.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Graf: Tempo instalaci BTC automatů v průběhu času:

V září bylo z globální sítě staženo 796 kryptoměnových automatů, přičemž pod tento trend se podepsal zejména úbytek těch, které se nacházejí v USA, jelikož jejich počet klesl až o 825. V Evropě, Kanadě a několika dalších jurisdikcích tento pokles zaznamenán nebyl a skončily v mírném “plusu”.

Počet BTC automatů v USA, které jsou suverénním lídrem v této statistice, s více než 33 800 nainstalovanými zařízeními, mohl klesnout zejména kvůli potenciálním regulačním obavám a poklesu ceny BTC. V USA jsou totiž stále regulace kryptoměn ve fázi, kdy investoři přesně nevědí, jak k nim mají přistupovat. Změnit by to mohl v příštím roce zákon Cynthie Lummisové a Kirsten Gillbrandové za předpokladu, že by prošel v Kongresu schvalovacím procesem.

Portál Cointelegraph uvádí, že ačkoli počet BTC automatů za posledních 30 dní klesl, při zohlednění průměru za 60 dní je stále v kladné bilanci – v průměru se za tento časový úsek každý den nainstalovalo 14 nových automatů.

Po USA je nejvíce automatů pro kryptoměny v Kanadě (2622) následujíc již menšími počty v rozmezí od 300 do 100 automatů ve Španělsku, El Salvadoru, Polsku, Hongkongu, Rumunsku, Rakousku, Austrálii a v Německu.

Zdroj:coinatmradar.com,cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.