Connect with us

Cardano

Počet Cardano peněženek stakujících ADA překročil 1 milion

Zveřejněno

Cardano
Freepik.com

Cardano právě překonalo milník 1 milionu stakujících peněženek. Projekt je jedním z nejslibnějších v tomto odvětví a od svého debutu v roce 2017 si získal oddané přívržence. Až do nedávné doby byl altcoin na prvním místě jako síť s nejvyšším množstvím stakujících coinů, dokud tento titul nepřevzala Solana. Přesto si na trhu udržuje své výsadní postavení.

Překonání nového rekordu

V neděli se kryptoinvestor Jesse Blount obrátil na Twitter, aby poblahopřál Charlesi Hoskinsonovi, zakladateli Cardana, k jeho poslednímu milníku. Blount do tweetu zahrnul obrázek, který ukazoval, že počet delegátů na síti Cardana překročil jeden milion.

Obrázek zveřejněný Blountem ukázal, že na síti bylo něco málo přes 1 milion stakujících peněženek napříč 3 108 stakujícími pooly. V době zveřejnění příspěvku bylo na síti stakováno celkem 33 085 775 493 ADA, což představuje 72 % z celkové stakující nabídky ADA v oběhu. Zůstává tak jedním z největších blockchainů typu proof-of-stake.

Staking na síti se zvýšil po vydání funkcí smart kontraktů na blockchainu. Vývojáři byli konečně schopni vydávat na síti DApps a projekty, které byly spuštěny na blockchainu, měly díky očekávání obrovský úspěch. Následovalo rychlé zvýšení počtu uživatelů, kteří na síti stakovali své ADA coiny.

 

První DEX přichází do Cardana

Spuštění decentralizované burzy (DEX) na blockchainu Cardana bylo jedním z hlavních důvodů zvýšené aktivity na síti. Jak uživatelé přecházejí od vysokých poplatků sítě Etherea k jiným blockchainům, Cardano začalo absorbovat tuto uživatelskou základnu.

SundaeSwap je určen jako první DEX, která bude spuštěna na síti Cardana. Podle příspěvku na oficiálním Twitteru IOHK má být DEX spuštěna na testovací síti Cardana. Vývojáři očekávají vysoké využití a počet transakcí, proto je důvodem partnerství zajistit hladký chod.

Toto spuštění signalizuje oficiální spuštění DeFi na Cardanu. DEX nejprve projde testovací sítí, aby se zjistilo, jak funguje při vysoké propustnosti. Komunita chyby v DEX také očekává, ale má na paměti, že je burza stále v raných fázích. Vzhledem k tomu, že na Cardanu se nyní zabydlelo DeFi, určitě tak dojde k nějakým chybám, které bude třeba napravit, než bude dokonale fungovat.

„#Cardano je parametrizovatelné, navržené s ohledem na flexibilitu, postavené na pevné, vysoce odolné základní platformě. Máme dostatek prostoru pro růst L1. Ale vezmeme to pomalu a opatrně. A dáme věci do pořádku. To je a taky zůstane ústředním bodem našeho přístupu.“

Zdroj: 1. coinpage.com, 2. ambcrypto.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.