Connect with us

Bitcoin

Počet lidí s alespoň jedním Bitcoinem roste. Je to pozitivní signál?

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Nová data, které zveřejnila společnost Glassnode, uvádějí, že alespoň jeden Bitcoin (BTC) se nachází již na téměř 800 000 různých peněženkách.

Glassnode publikoval tyto závěry 28. března a odvádí je od vlastního sledování blockchainu BTC. Podle nejnovějších údajů existuje 797 420 peněženek s více než jedním Bitcoinem, přičemž počet takových peněženek se za posledních 24 hodin zvýšil o 101.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

GRAF: Růst počtu adres se zůstatkem alespoň 1 BTC:

Pravdou samozřejmě je, že lidé s majetkem přesahujícím 1 BTC mohou mít více peněženek, což znamená, že je nelogické předpokládat, že jeden Bitcoin vlastní přesně alespoň 800 000 lidí. Na druhou stranu je třeba počítat i s tím, že mnozí lidé mohou mít Bitcoiny v menších množstvích rozděleny po několika peněženkách, ale při součtu jejich hodnot může jít o více než 1 BTC.

Tak či onak, Glassnode se domnívá, že rostoucí počet peněženek alespoň s 1 Bitcoin naznačuje, že počet „BTC velryb“ se díky nedávnému propadu trhu navyšuje.

Rovněž je třeba upozornit, že rostoucí počet Bitcoinů na peněženkách může ovlivňovat i to, že mnozí investoři aktuálně stahují své zůstatky z burz a volí strategii „hodler“ (dlouhodobé držení). Na grafu níže můžete vidět nedávný trend snižování bilance Bitcoinů na burzách.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.