Connect with us

Bitcoin

Počet velryb před halvingem Bitcoinu roste. Zopakuje se rok 2016?

Zveřejněno

Bitcoin veľryba - Whale
Bitcoin veľryba - Whale

Aktuálně existuje více bitcoinových velryb, než kdykoliv předtím v průběhu posledních 2 let. Tento trend výrazně připomíná období předchozího halvingu v roce 2016.

Na rostoucí počet bitcoinových velryb upozornila Glassnode, která se specializuje na zkoumání dat blockchainu Bitcoinu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

30 dní před halvingem Bitcoinu v květnu 2020 je počet adres, které vlastní alespoň 1000 Bitcoinů (adresy, které mají více než 1000 BTC jsou označovány za „bitcoinové velryby“) těsně pod číslem 1850. Na začátku druhého kvartálu 2016, tedy krátce před předchozím halvingem, jich bylo také přibližně stejně.

Graf: Vývoj počtu bitcoinových adres s alespoň 1000 BTC

Tato podobnost podle Glassnode naznačuje, že velryby dobře znají bitcoinový trh a jeho cyklické pohyby. Zřejmě se i tentokrát spoléhají na to, že halving bitcoinu bude mít na cenu této kryptoměny pozitivní vliv.

,,Tento trend naznačuje, že navzdory nejistému tržnímu prostředí (ekonomické dopady pandemie koronaviru pozn.red.) Jsou velryby přesvědčeny, že nyní je správný čas na akumulaci bitcoinu, což naznačuje, že věří v další prostor pro růst jeho hodnoty,“ shrnula situaci společnost Glasnsode.

Co je to halving Bitcoinu, jak ovlivňuje cenu a deflační otázka

zdroj: cointelegraph.com

 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.