Connect with us

Bitcoin

Pokud dojde ke skutečnému kolapsu, zájem o Bitcoin exploduje, tvrdí Salter

Zveřejněno

bitcoin-explozia
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Philip Salter, který je vedoucím operací ve společnosti Genesis Mining, věří, že ekonomické problémy povedou k růstu hodnoty Bitcoinu, které se stanou hedgem vůči bankám.

V posledních několika týdnech zažil Bitcoin turbulentní období. Jeho volatilita vedla nejprve k obrovskému propadu, následnému zotavení a opět k propadu ceny. Vzhledem k blížícímu se halvingu, který měl být mimořádně pozitivním fundamentem, je toto období pro Bitcoin obzvláště problematické.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Salter vysvětlil, že tato situace ovlivňuje i firmy specializující se na těžbu Bitcoinu. ,,V tomto se (Bitcoin) neliší od tradičních trhů. Musíte prodávat, pokud chcete udržet vaše operace v provozu, abyste byli schopni splatit své dluhy. Jako miner musíte platit účty, musíte zaplatit za elektriku, za provoz firmy. A vaše náklady jsou v dolarech, takže cena bitoinu klesá. To znamená, že musíte prodat více ze svého inventáře, abyste mohli pokračovat. „

Pokud jde o vliv Bitocinu na krizi, Salter si myslí, že hodně bude záviset na charakteru krize. ,,Pokud bude mít tato hospodářská krize omezený rozsah, nebude mít na Bitcoin zásadní důsledky. Pokud však dojde ke skutečnému kolapsu, zájem o Bitcoin exploduje. Vrátíme se zpět do doby zabezpečení bankovního systému. Čim více lidí bude ohledně ekonomiky skeptických, tím více poroste jejich zájem o Bitcoin.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.