Connect with us

Ethereum

Polygon výrazně zvýší transakční poplatky kvůli překvapivému důvodu

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Vývojáři sítě Polygon oznámili zvýšení poplatků na své síti. Spoluzakladatel této sítě na fóru vysvětlil, proč se odhodlali k tomuto kroku.

Vyšší poplatky jako prevence

Podle příspěvku spoluzakladatele Sandeep Nailwal na fóru tohoto projektu, Polygon Network zvýší transakční poplatky jako dodatečné opatření pro předcházení spamovým transakcím. Nailwal uvedl, že poplatky se zvýší na 30 Gwei z předchozího 1 Gwei. Polygon v minulosti trpěl spamovými útoky, i když naštěstí byly následky minimální. V červnu 2021 krypto nadšenci poznamenali, že někdo opakovaně odesílal transakce sám sobě. Nemělo to smysl, i když někteří spekulovali, že to bylo úsilí o zničení Iron Finance.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zvýšení poplatků za Gas takové incidenty značně ztíží, protože se výrazně zvýší náklady na provádění spamových transakcí. Komunita může samozřejmě zpochybnit rozhodnutí týmu libovolně zvýšit poplatky za síť a odpovídajícím způsobem požádat o větší decentralizaci. Polygon lze v budoucnu umožní decentralizovanější řízení.

Zvýšení poplatků je běžné pro platformy, které získávají na popularitě. S nebo bez záměru zabránit spamovým transakcím, síťové poplatky zpravidla rostou, protože síť začíná využívat více a více uživatelů. Polygonu se v tomto ohledu daří pokud jde o adopci, protože hodnota jeho denních aktivních uživatelů tento měsíc poprvé překonala počet uživatelů na síti Ethereum.

Polygon prekonal Ethereum v dôležitej štatistike vôbec po prvýkrát

Řešení škálování sítě přijalo několik prominentních projektů a odezva byla vynikající. Polygon pokračuje ve vývoji nových řešení a produktů včetně přesunu do prostoru NFT.

Dostupný na OpenSea

Polygon 4. října oznámil, že jeho síť je je dostupná i na největším NFT tržišti – OpenSea. Uživatelé mohou snadno přepnout na síť Polygon v OpenSea tak, že ji vyberou na kartě „Chains“.

Za převod svých prostředků ETH budou muset zaplatit pouze minimální poplatky za Gas. Kromě toho budou mít přístup i k několika dalším výhodám, včetně nákupu Polygonu NFT v prodeji za pevné ceny. Mezi další výhody patří možnost mintovat NFT bez placení vysokých poplatků za Gas.

Přečtěte si zajímavé novinky

Transakční poplatky na síti ETH jsou obrovské – Jak fungují a kdy jsou nejnižší

Zájem o pasivní příjem kryptoměn stoupá – Lending platforma Celsius vzrostla o 1900%

Používáte Telegram? Dávejte si pozor na podvodníky – Poznáte je jednoduše

 Pasivní příjem kryptoměn s bonusem až 110 dolarů

Pokud hledáte možnosti jak pasivně úročit vaše kryptoměny, jednou z možností je lending, který funguje na podobném principu jako banka. Největší lending společností je Celsius, která pravidelně kromě ročních úroků okolo 10% nabízí i různé promo kódy, z nichž můžete získat odměny – nejčastěji kolem 50 dolarů zdarma.

Noví uživatelé mohou nyní získat až 110 dolarů zdarma. Celý postup, jak používat tuto platformu i návod, jak získat bonus najdete v článku níže.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

zdroj: Beincrypto

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.