Connect with us

Bitcoin

Pompliano popsal své portfolio během příprav na krizi

Zveřejněno

pompliano-bitcoin-zlato
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Známý propagátor Bitcoinu a partner ve společnosti Morgan Creek Capital Anthony Pompliano absolvoval online rozhovor s redakcí Cointelegraph, ve kterém vysvětloval, proč si myslí, že Bitcoin je nejlepším způsobem k zachování budoucího bohatství.

Pompliano opětovně potvrdil, že je stále ve velmi býčí náladě a Bitcoin dokoupí i v období posledního výraznějšího propadu jeho ceny. Učinil tak na rozdíl od většiny jiných investorů, kteří v této složité situaci hledají útočiště v americkém dolaru.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na otázku, zda na trhu s kryptoměnami je více projektů, které mohou být držitelem hodnoty, odpověděl, že peníze jsou systémem víry a zatím se v tomto sektoru většina lidí domnívá, že Bitcoin je cennější než jakékoliv jiná kryptoměna.

Během diskuse o vlivu blížícího se halvingu Bitcoinu uvedl, že mezi hodlery zatím neexistuje shoda v tom, jaké bude mít důsledky na jeho cenu. Myslí si, že před a také po halvingu se objeví noví investoři, kteří zatím o této významné události ani nevědí. Zároveň věří, že do 18 měsíců od halvingu dojde u Bitcoinu k výraznému „výbuchu“ jeho ceny směrem nahoru.

Pompliano je vedle toho přesvědčen, že současný systém založený na dolaru nakonec selže, protože většina ostatních měn již selhala. Naznačuje to historie. Na druhé straně Bitcoin má podle něj vlastnosti, které převyšují tradiční fiatové měny a spíše ho přibližují ke zlatu, které jako cenné aktivum přežilo tisíce let.

Anthony Pompliano si myslí, že Bitcoinu i zlatu se bude v blízké budoucnosti dařit. Věří však, že Bitcoin je ještě lepší investicí vzhledem k tomu, že má transparentní nabídku. ,,Kolik zlata je na světě? To mi nemůžete říct. Na světě není nikdo, kdo by uměl odpovědět na tuto otázku,“ doplnil.

Pompliano přiznal, že důsledky pandemie koronaviru a choroby COVID-19 mohou být z ekonomického pohledu obrovské a proto by měli lidé držet hotovost, kterou potřebují k tomu, aby zaplatili své účty. Měly by se však připravit i na možnost hyperinflace, kdy začnou prudce klesat na hodnotě.

Své portfolio má Pompliano rozložené do hotovosti, nemovitosti a Bitcoinu. Toto je způsob, jakým prý chrání své bohatství.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.