Connect with us

Bitcoin

Pompliano zamýšlí přesvědčit Schiffa, že Bitcoin je dobrá investice

Zveřejněno

Anthony Pompliano
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Peter Schiff, investiční veterán, který se soustředí zejména na zlato, přijal pozvání na diskusi s bitcoinovým odborníkem Anthonym Pomplianem.

Pompliano, nebo pokud chcete „Pomp“, který je zakladatelem a partnerem společnosti Morgan Creek Digital, si před setkáním stanovil jasný cíl – chce Schiffa přesvědčit, že Bitcoin je dobrá investice. ,,Peter by měl dostat velké uznání za to, že souhlasí s diskusí. Doufám, že bude odcházet jako člověk, který věří v Bitcoin,“ napsal k informacím o diskusí, která by se měla konat na CNBC, ale její datum ještě není znám.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Schiff byl dosud ohledně Bitcoinu skeptický, přičemž vždy vedle toho obhajoval jako lepší investici zlato. Tento týden však hodnota jeho bitcoinových „úspor“, ačkoli to neplánoval, stoupla. Jelikož mu v minulosti přítel vytvořil bitcoinovou adresu a prořekl se, že drží nějaké Bitcoiny, Pompliano spustil na Twitteru řetězovou reakci, díky které dostal od bitcoinové komunity malé dotace, které se vyšplhaly až k hodnotě 0,208 BTC (cca 2400 dolarů).

Mezitím však Shiff zůstává věrný svým názorům a poukázal na Twitteru i na současný propad Bitcoinu, který klesl ze středy na čtvrtek o více než 10%. ,,Ve skutečnosti jedním z hlavních důvodů, proč Bitcoin rostl, bylo, že zlato selhávalo. Avšak zlato nyní konečně roste, takže investoři nemají důvod zajímat se o jeho digitální imitaci,“ uvedl.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.