Connect with us

Bitcoin

Predikce Kraken: Bitcoin za $ 350 000 do roku 2045 díky Mileniálům a Generaci X

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zatímco miliardář Tip Draper tvrdí, že Bitcoin bude stát už do tří let 250 tisíc dolarů, americká burza Kraken má v tomto směru střízlivější odhad. Přesto předpokládá, že Milénialové a Generace X by mohli investicí do bitcoinu zabezpečit svůj důchod. Predikce zní 350 000 dolarů za Bitcoin do roku 2045.

Mileniálové a Generace X čelí ve Spojených státech problému těžkého uplatnění se na trhu práce, ale útěchou pro ně může být to, že od Baby Boomerů (lidé narození v období po druhé světové válce) postupně zdědí odhadem kolem 70 bilionů dolarů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Americká burza Kraken se domnívá, že ruku v ruce s tímto trendem bude probíhat akceptace Bitcoinu, což povede ke zmiňované hodnotě 350 000 dolarů za Bitcoin do roku 2045. Studie Krakenu tvrdí, že Mileniálové by proto měli nejméně 5 procent ze svého zděděného bohatství investovat do BTC.

Při předpokladu 5 procentí investici do Bitcoinu a 2 procentnímu zdanění, by Generace X a Mileniálové mohli při investici 971 miliard pomoci vyhnat cenu BTC na zmíněnou částku. Přitom téměř 70% ze zmíněných zděděných 70 bilionů dolarů by mělo být na nich provedených v příštích 10 letech.

Kraken se v rámci studie odkazuje na výsledky průzkumů. Tvrdí, že 81% dospělých Američanů je obeznámených s konceptem kryptoměn, přičemž 55% Mileniálů a 41% lidí z Generace X vyjádřili přesvědčení, že kryptoměny se stanou „velmi“ nebo „alespoň trochu“ obecně přijímanými pro právní transakce do konce roku 2030.

Výzkumy odhadují, že generace Baby Boomer aktuálně vlastní v USA až 57% celkového bohatství, přičemž až 50 bilionů dolarů by se mělo od nich přenést na Mileniály a Generaci X již v následujících dvou letech.

Tento velký převod majetku by tedy mohl ovlivnit i cenu Bitcoinu. Pokud by prý jen 1% z tohoto bohatství bylo převedeno do BTC, tak by cena v roce 2044 stoupla na 70 000 USD. Tento předpoklad je přitom založen výhradně na investicích z USA a nejsou při něm zohledněny čísla ze zbytku světa.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.