Connect with us

Kryptoměny

Překvapující novinka: Burza Binance míří na americký trh!

Zveřejněno

binance-usa
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Největší kryptoměnová burza podle objemu obchodů, Binance, zřídila pobočku ve Spojených státech amerických s cílem konečné přivést své služby i na americký trh.

Zároveň však Američané používající současnou verzi Binance.com nebudou moci od 12.9.2019 na této burze v rámci aktualizovaných podmínek používání obchodovat. Přístup jejich Wallets jim v zůstane funkční. Toto oznámení způsobilo dnešní propad ceny Binance Coin. Changpeng Zhao (CEO Binance) však uveřejnil tweet, který naznačuje, že v tom době už bude fungovat americká pobočka Binance a tudíž Binance bude silnější, než kdykoliv předtím.

Binance podle informací Cointelegraph vytváří v USA novou obchodní platformu s názvem Binance US a to na základě spolupráce se společností BAM Trading Services, která je schváleným členem amerického FinCENu (Financial Crimes Enforcement Network).

,,Jsme nadšeni, že konečně uvedeme Binance US a přivedeme bezpečnost, rychlost a likviditu naší burzy Binance.com na trh v Severní Americe. Binance US povede náš místní partner BAM a bude sloužit americkému trhu v plném souladu s jeho předpisy,“ informoval šéf Binance Changpeng Zhao.

Zástupce společnosti BAM Trading Services na margo této novinky uvedl: ,,Je pro nás velká čest spolupracovat s Binance vzhledem k jejich bezpečnosti a technologii. Jsme odhodláni poskytovat bezpečnou a vyhovující platformu a začít plodné spojenectví s Binance.“

Tato zpráva přichází v krátkém sledu po dvou zprávách, které naznačovaly, že Binance nemá na americkém trhu na růžích ustláno. Nejprve překvapila zpráva o tom, že její decentralizovaná burza Binance DEX bude blokovat přístupy zákazníkům z USA a dalších 28 zemí.

Následně o několik dní na to informovala, že pracuje na vlastních stablecoinech, avšak ne na stablecoinu, který by kopíroval hodnotu amerického dolaru. Finanční ředitel Binance Wei Zhou to vysvětlil v tom smyslu, že americký dolar využívá jen část světových investorů a oni chtějí vyřešit poptávky po jiných stablecoinech.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.