Connect with us

Bitcoin

Průzkum: Část z amerických stimulačních balíků zamíří i do kryptoměn

Zveřejněno

Prieskum BTC
Prieskum BTC

Agentura Harris Poll vypracovala pro Yahoo Finance! další průzkum o tom, jak budou použity nejnovější stimulační balíčky v hodnotě 1400 dolarů, které v těchto dnech postupně míří k většině Američanů.

Ze zjištění průzkumu Harris Poll, kterého se zúčastnilo 1052 dospělých Američanů v rámci online ankety (což může zkreslovat výsledky) vyplývají tyto závěry:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  • 15% respondentů využilo předešlé dva stimulační balíčky v hodnotách 1200 USD resp. 600 USD i na investice (nemuselo jít o celou částku)
  • Z těchto 15% přibližně polovina investovala do kryptoměn- Bitcoinu nebo Ethereum
  • Třetí stimulační balíček plánuje na investici využít 17% respondentů, tedy o 2% více. Z nich 41% uvedlo, že budou investovat do kryptoměn
  • 62% respondentů uvedlo, že pobídky použijí na pokrytí základních životních potřeb
  • 36% respondentům se podařilo ušetřit část z prvního stimulačního balíku a 33% respondentům se podařilo ušetřit část z druhého balíku

V úvodu týdne jsme vás informovali o podobném průzkumu, který realizovala společnost Mizuho Securities, avšak jen na vzorku 235 respondentů. Vyplynulo z něj, že až 25 miliard dolarů z 380 miliard, které půjdou Američanům v podobě stimulačních balíků, může skončit v kryptoměnách. Více se dočtete zde.

Minú Američania stimuly na Bitcoin? Vraj by mohlo ísť až o 25 miliárd USD

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.