Connect with us

Bitcoin

Ray Dalio má obavy z budoucnosti. Bitcoinu hrozí zákaz, bude-li příliš silný

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Zakladatel Bridgewater Associates Ray Dalio sice před pár měsíci přiznal, že investoval do Bitcoinu, ale v nejnovějším rozhovoru pro Bloomberg konstatoval, že se kryptoměnám věnuje více pozornosti, než si pravděpodobně zaslouží.

Ray Dalio hovořil o tématu Bitcoinu a kryptoměn v pořadu „The David Rubinstein Show“, kde také zopakoval své dřívější prohlášení, podle kterého Bitcoinu a jiným kryptoměnám hrozí kvůli jejich decentralizovaným vlastnostem jejich postavení mimo zákon v případě, že by se staly „příliš velkými“.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Jeden z nejbohatších Američanů se vyjádřil touto formou navzdory tomu, že ve svém diverzifikovaném investičním portfoliu má Bitcoin i nadále a v minulosti přiznal, že kryptoměny jsou zajímavé. ,,Myslím si, že se aktuálně nacházíme v době, ve které budeme mít různé druhy peněz,“ prohlásil vedle toho, co potvrdil, že svou pozici v Bitcoinu stále neprodal.

Z vyjádření Raya Dalia je cítit, že chápe potenciál Bitcoinu, ale zároveň je velmi konzervativní a má vážné obavy, že pokud by se stal Bitcoin vážným soupeřem stávajících fiatových měn, vlády proti němu budou tvrdě bojovat.

Nebojí se jen o kryptoměny

Zakladatele největšího hedgeového fondu na světě však netrápí jen budoucnost kryptoměn, ale také celková napjatá situace ve světě. Domnívá se, že americký FED je příliš slabý na to, aby dokázal ovládat měnovou politiku a také si myslí, že nejbližší prezidentské volby v USA v roce 2024 mohou dopadnout tak nešťastně, že se prohrou nesmíří ani jedna ze stran, což teoreticky může vyvrcholit až určitým druhem občanské války v USA.

Respektovaný investor jinak řečeno vidí rizika téměř všude. Kryptoměny jsou podle něj náchylné k vládnímu zákazu. Spojeným státům hrozí politické zhroucení a FED nedokáže ovládat svou měnovou politiku. Nemluvě o tom, že napětí bují i ​​na geopolitické scéně – pro Ukrajinu s Ruskem a pro špatné obchodní vztahy s Čínou.

Zdroj:decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.