Connect with us

Bitcoin

Reklama Grayscale propagující investování do Bitcoinu čelí kritice

Zveřejněno

bitcoooin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Včera jsme vás informovali, že společnost Grayscale Investments začala v předních amerických televizích vysílat reklamu propagující investování do Bitcoinu skrz její služby. Jde o největší a nejintenzivnější reklamní kampaň spojenou s kryptoměnami v dosavadní historii.

Jak jsme však naznačili již ve včerejším článku, samotné zpracování reklamy není příliš šťastné. Kritika proto graduje.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Čekal jsem od toho mnohem více. Nepřesvědčila mě, abych podnikl nějakou akci,“ konstatoval na Twitteru Baskstreet Trader.

,,Nemůžu uvěřit, že jste na tuto reklamu utratili tolik peněz a ani v ní nezaznělo slovo Bitcoin. Vedle toho se tam objevují Bitcoin Cash a Ethereum Classic, což jsou kryptoměny, které jsou nyní pod centralizovaným útokem. Byl jsem z té myšlenky nadšený ale musím říct, že teď jsem velmi zklamaný,“ konstatoval zas John Miles.

Populární Twitter kanál Bitcoin Meme Hub reagoval snad nejvtipnějším způsobem. Jednoduše slovo Bitcoin zapracoval do upravené verze tak, aby ho každý zřetelně slyšel:

Společnost Grayscale Investments má aktuálně ve správě kryptoměny v celkové hodnotě 5,7 miliardy dolarů. V průběhu tohoto roku byly doby, kdy Bitcoin skupovala v rychlejším tempu, než se stíhaly vůbec těžit. Kromě BTC nabízí institucím i možnost investování do Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Horizenu, Litecoinu, Stellar Lumens, XRP a ZCash.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.