Connect with us

Bitcoin

Retailoví investoři si mohou vsadit, zda Bitcoin dosáhne ceny $ 100 000

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Americká regulovaná platforma LedgerX nyní poskytuje i retailovým, tedy menším investorům, možnost vsadit si na to, zda Bitcoin dosáhne hodnoty 100 tisíc dolarů do roku 2020.

Pokud by Bitcoin dosáhl tuto metu, musel by zvýšit svou cenu více než desetinásobně a jeho kapitalizace by přesáhla 2 biliony dolarů. Možnost vsadit si na tento okamžik je prvním kryptoměnovým derivátovým produktem pro velké i malé investory odkdy získala společnost LedgerX souhlas od Americké komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) na to, aby nabízela obchodní produkty na Bitcoin pro investory s jakýmkoli kapitálem. LedgerX zároveň získal od CFTC povolení k obchodování s futures deriváty Bitcoinu vázanými na reálný Bitcoin.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zájem o tento druh investice mají údajně již mnozí institucionální investoři. Generální ředitel LedgerX Paul Chou v rozhovoru pro Bloomberg odhalil, že klienti, kteří vlastní aktiva v hodnotě mezi 10 miliony dolarů až jednou miliardou dolarů, už projevili zájem o nový produkt. ,,Desítky a desítky těchto institucí se k nám vrátili s tím, že by měli zájem obchodovat s takovým kontraktem. Chápu, že 100 tisíc dolarů je velká částka, ale mnozí z nás, kteří se pochybují v tomto prostoru, si pamatují Bitcoin za jeden dolar a poté byl po 10 dolarech, 100 dolarech či 10 tisíc dolarech. Částka 100 tisíc dolarů může přijít bez byť jen mrknutím oka …,“ konstatoval

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao před pár dny uvedl, že za letošním růstem ceny Bitcoinu stojí většinou menší – retailoví investoři, což zároveň znamená, že podle zjištění Binance na růstu Bitcoinu nemají zatím výraznější podíl institucionální investoři. ,,Nezaznamenali jsme rychlejší nárůst institucionálních investic. Viděli jsme postupný nárůst na obou pozicích. Množství institucí, které vstupují do tohoto sektoru, se v roce 2019 zatím extrémně nezvýšilo,“ uvedl.

Příchodem produktů LedgerX, očekávaného spuštění Bakkt a jeho na reálný Bitcoin vázaných Bitcoin Futures či postupné zaběhnutí se Fidelity s custody řešením pro úschovu kryptoměn, však mohou naznačovat, že institucionální peníze začnou proudit do kryptoměn stále výraznější.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.