Connect with us

Kryptoměny

Ripple Labs zvažuje koupi Celsius. Token CEL posílil o 32%!

Zveřejněno

Ripple
Pixabay.com

Ripple Labs, společnost stojící za kryptoměnou XRP, má podle nejnovějších spekulací velký zájem o koupi americké zbankrotované krypto-lending platformy Celsius.

Tuto informaci potvrdil v rozhovoru pro agenturu Reuters mluvčí Ripple Labs, který konstatoval, že „mají zájem dozvědět se více o Celsius, o jeho aktivitách a o tom, jak by mohl být Celsius relevantní pro jejich podnikání.“

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hodnota kryptoměny Celsius (CEL), která je spojena s touto platformou, v reakci na tyto zprávy posílila za posledních 24 hodin o 32% na přibližně 2,40 USD.

Zástupci platformy Celsius, která umožňovala klientům úročit vklady v kryptoměnách až do 20%, na což později doplatila a v důsledku toho musela pozastavit výběry aktiv a vyhlásit bankrot, zatím na tyto informace oficiální cestou nereagovali.

Při pohledu na všechny závazky firmy představuje její deficit aktuálně hodnotu přibližně 1,19 miliard dolarů a pravděpodobnost, že věřitelé dostanou zpět své peníze (včetně vložených kryptoměn) nevypadá moc optimisticky.

Z dokumentů, které byly dosud zveřejněny nevyplývá, že by společnost Ripple Labs patřila mezi hlavní věřitele Celsius, přesto je zřejmé, že firma má zájem s Celsius detailněji jednat o možnosti jejího potenciálního odkupu.

Zdroj:decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.