Connect with us

Kryptoměny

Ripple v problémech? Tone Vays hovoří o „Thorovo kladivu“

Zveřejněno

XRP problémy
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Společnost Ripple má podle Tonea Vayse vážný problém v souvislosti s žalobou a novými pokyny ze strany Americké komise pro cenné papíry a burzu (SEC).

Ripple již delší dobu vede soudní spor s investorem Bradleym Sostackem, který tvrdí, že společnost realizuje prodej neregistrovaných cenných papírů při prodeji tokenů XRP. Nyní se zdá, že Sostack by se mohl dostat do výhody. SEC totiž vydala přes týden nové pokyny, které by mu mohly dát za pravdu. Ripple musí na nové skutečnosti odpovědět už příští měsíc.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ke kauze se vyjádřil i známý blockchainový odborník Tone Vays, který napsal na Twitteru, že SEC nyní přináší do celé věci takzvané „Thorovo kladivo“. Zároveň uvedl, že této problematice se bude brzy věnovat v rámci podcastu podrobněji.

Téma není nové

Téma o tom, zda Ripple opravdu prodává neregistrované cenné papíry formou prodeje kryptoměna XRP, není žádnou novinkou. Pokud by se to potvrdilo, společnost Ripple by měla vážné problémy a pravděpodobně by čelila obrovským pokutám.

Společnost Ripple stále drží velké množství tokenů XRP, čímž je Ripple v porovnání s jinými krypto-projekty mnohem centralizovanější. Z tohoto důvodu mnozí fanoušci kryptoměn otevřeně nesouhlasí s tím, aby byla XRP vůbec považována za kryptoměnu.

XRP je stále třetí nejhodnotnější kryptoměnou na trhu podle tržní kapitalizace. V páru s Bitcoinem je však XRP na nejnižší hodnotě od listopadu 2017.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.