Connect with us

Bitcoin

Robinhood spouští krypto dárkový program pro darování kryptoměn na svátky

Zveřejněno

Vánoce
Pixabay.com

Obchodní platforma Robinhood spouští Dárkový program pro kryptoměny, který uživatelům umožňuje darovat několik kryptoměn, včetně Bitcoinu nebo Dogecoinu. Stejně jako u obchodování s kryptoměnami jsou dárky bez provize a uživatelé mohou darovat kryptoměnu již od $1.

Tato služba přichází v době, kdy je sváteční sezóna v plném proudu a lidé se tak o letošních Vánocích snaží získat perfektní dárky pro svou rodinu a přátele. Nová funkce umožní bezproblémový přenos kryptoměn od jednoho uživatele k druhému v rámci aplikace Robinhoodu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Dárkový program pro kryptoměny od Robinhoodu

Robinhood ve čtvrtek prostřednictvím blogového příspěvku oznámil, že na své platformě zavádí novou funkci. Funkce dárků uživatelům umožní sdílet kryptoměny se svými přáteli a rodinou prostřednictvím aplikace. Snahou této funkce je povzbudit nakupující na svátky, aby místo toho vynechali dlouhé fronty a stres kolem nákupů dárků na poslední chvíli, které po svátcích skončí bez zájmu, ve prospěch něčeho, co má hodnotu, jako jsou kryptoměny.

Robinhood si udělal jméno jako jedna z předních obchodních aplikací ve Spojených státech s 22 miliony uživatelů v zemi. Velkou demografickou skupinou jsou mileniálové, kteří často darují kryptoměny právě svým přátelům a rodině.

Uživatelé si mohou vybrat ze seznamu sedmi kryptoměn, které chtějí darovat, a poté kryptodárek zaslat v aplikaci. Kromě toho mohou uživatelé svůj krypto dárek zaslat s jedinečným designem a osobní zprávou, aby byl ještě působivější.

Uživatelé mohou darovat jen $1 v kryptoměně, jak přibližuje web Robinhoodu, s tím, že vypořádání může trvat 3–5 dní. „Stejně jako u obchodování s kryptoměnami jsou dárky bez provize,“ vysvětlil Robinhood a dodal:

„Jakmile svůj jedinečný dárek přizpůsobíte, můžete jej poslat přímo svému speciálnímu člověku prostřednictvím unikátního odkazu, který se dostane přímo do jeho telefonu.“

Očekává se, že program kryptodárků bude spuštěn 22. prosince. Kryptodárky však nejsou dostupné v Nevadě ani na Havaji, poznamenává web Robinhoodu.

Jak obdarovat pomocí Robinhoodu?

V aplikaci Robinhood mohou uživatelé kliknout na tlačítko „Dárek“ a poté si vybrat ze seznamu sedmi kryptoměn, které chtějí darovat. Patří mezi ně Bitcoiny (BTC), Ethereum (ETH) nebo investory oblíbený Dogecoin (Doge). Dále je třeba zvolit způsob doručení pro uživatele. Může to být buď textovou zprávou nebo e-mailem a příjemce obdrží odkaz na uplatnění dárku.

„Jakmile odesílatel vybere a potvrdí požadovanou částku a kryptoměnu, je odesílatel výhradně odpovědný za sdílení odkazu na dárek a příjemce může tento sdílený odkaz použít k přijetí dárku,“ uvádějí podmínky pro kryptodárky Robinhoodu.

Po odeslání kryptodárku bude mít příjemce celkem 14 dní na jeho uplatnění. Pokud již je uživatelem Robinhoodu, může dárek uplatnit v aplikaci. Pokud však uživatelem není, bude se muset pro uplatnění dárku zaregistrovat. Pokud uplyne 14 dní a příjemce dárek nevyužije, bude kryptoměna zdarma zaslána zpět odesílateli.

Společnost dodala: „Jen se ujistěte, že váš příjemce má krypto účet u Robinhoodu, aby mohl dárek přijmout do 14 dnů. Za nepřijaté dary, žádný stres; nebudou vám účtovány poplatky a stále budete mít právo vychloubat se, že jste na svátky rozdali kryptoměny.“

Robinhood Crypto aktuálně podporuje nákup, prodej a tržní data v reálném čase pro Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin sv (BSV), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) a Litecoin (LTC).

Zdroj: 1. cointelegraph.com, 2. go.robinhood.com, 3. cointribune.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.