Connect with us

Bitcoin

Samson Mow: Bitcoin přežije pád jakéhokoli giganta

Zveřejněno

Bitcoin instituce
Pixabay.com

Bitcoin nemůže být zničen pádem kryptoměnových gigantů jako FTX nebo hypoteticky jiných velkých burz, tvrdí Samson Mow.

Kolaps FTX spustil výrazný pokles ceny Bitcoinu (BTC), ale to v žádném případě neznamená, že BTC mohou zničit krachující kryptoměnové firmy, tvrdí zastánce bitcoinu Samson Mow.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„V kryptoměnách se budou i nadále dít podobné věci, protože všechny tyto projekty jsou bezcenné domečky z karet,“ předpověděl Mow. Dodal, že selhání FTX se dalo předvídat kvůli jejich vztahu s Alamedou.

„Obecným pravidlem je, že pokud společnost vydá token z ničeho a buď ho prodá, nebo se na něj spoléhá jako na aktivum, měli byste očekávat, že nakonec zkolabuje,“ uvedl.

Mow rovněž tvrdil, že snahy odvětví prokázat důvěryhodnost – včetně burz, které stále více zveřejňují své rezervy – neznamenají mnoho, pokud neprokáží závazky. Poukázal tím i na instituce, které si posílají prostředky navzájem těsně před zveřejněním rezerv. „Ani audit nemusí být vždy užitečný, protože FTX měla také auditora,“ dodal.

V otázce, zda by Bitcoin přežil hypotetickou událost, při které zkolabují kryptogiganti jako Tether nebo Binance, má Mow jasno. „Bitcoin překoná jakýkoli problém jednoduše díky svému designu a nevyvratitelné potřebě zdravých peněz v lidské civilizaci. Selhání jakéhokoli giganta by bylo jen dočasným neúspěchem. Stejně jako vliv Mt. Gox už není relevantní,“ poznamenal.

Přestože se kryptoprůmysl pravděpodobně posunul zpět o několik let, kolaps FTX učinil zázraky v rostoucím zájmu o vlastní správu kryptoměn. Mow však dodal: „Bohužel, většina lidí se nedokáže poučit z chyb druhých, pouze z vlastního utrpení.“

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.