Connect with us

Bitcoin

Šéf Binance: Koronavirus je jen jiskrou, ne příčinou ekonomických problémů

Zveřejněno

Changpeng Zhao
Changpeng Zhao

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao si myslí, že pandemie koronavirus byla jen jiskrou, která vedla ke globálnímu hospodářskému oslabení v světě, ale ne jeho hlavní příčinou.

Zhao, který je znám také pod zkratkou „CZ“ tvrdí, že koronavirus prostě potvrdil to, že světová ekonomika je příliš slabá. Když dostal otázku, zda se současné ekonomické problémy liší od těch, kterým čelily světové trhy v roce 2008 před vypuknutím poslední krize, uvedl:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,V roce 2008 nedošlo k pandemii, která by zpomalila globální ekonomiku. Ale věřím, že koronavirus je pouze spouštěč, nikoliv základní příčinou problému. Světová ekonomika by měla být silnější, alespoň dostatečně silná na to, aby přežila některé šoky,“ uvedl.

Šéf Binance si myslí, že Bitcoin se postupně odděluje od tradičních trhů. Po minulém historickém propadu cen začal tento týden opět růst a v čase „špičky“ posílil od nejnižší minulý ceny již o 90%. Za posledních 24 hodin však oslabil o 10% a aktuálně se nachází na hodnotě 6000 dolarů.

Changpeng Zhao si myslí, že nastane čas, kdy investoři přestanou hromadit hotovost a místo toho začnou diverzifikovat své portfolio. Věří, že tehdy zacílí i na Bitcoin. ,, Začali už lidé více kupovat Bitcoin? Ne, ve většině případů. Mnozí stále dělají paniku nad svým toaletním papírem (tím pravděpodobně myslel dolar pozn.red.),“ prohlásil a dodal: ,, Tato změna vyžaduje čas na propagaci v ekonomice. Ke změnám nedojde okamžitě, protože se jedná o masovou populaci. “

,,Neočekávejte, že růst bitcoinu je zaručen, když dojde k selhání indexu Dow Jones, nebo naopak,“ uvedl a doplnil, že stále věří v budoucnost Bitcoinu jako v bezpečný přístav.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.