Connect with us

Kryptoměny

Šéf FEDu není z kryptoměn nadšený

Zveřejněno

peniaze
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Šéf FEDu v americkém státě St. Louis James Bullard vnímá kryptoměny jako součást globální měnové konkurence vůči dolaru a myslí si, že v konečném důsledku jsou pro trh nezdravé.

Své názory vyjádřil během výroční schůze Výzkumného sdružení centrálních bank v rámci diskuse s názvem „Veřejná a soukromá měnová soutěž“.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bullard v rámci rozhovoru poznamenal, že existuje určitý historický precedens spojený s klíčovými rysy kryptoměn. ,,Globální měnová konkurence není ničím novým a ani v případě, že jde o elektronickou formu,“ uvedl.

Uvedl také, že veřejné a soukromé měny si mohou navzájem konkurovat a koexistovat mezi sebou v rámci určité rovnováhy, ale znepokojuje ho, že v současnosti je možné sledovat zjevnou trajektorii směrem k lokalizované nerovnosti. Podle něj existují různé důkazy, které naznačují, že jde o nepříznivý vývoj. ,,Kryptoměny vedou k nejednotné měně v USA, což je stav, který existoval historicky, ale byl neoblíbený a nakonec byl nahrazen,“ konstatoval během toho, jak citoval knihu „Jacksonianská ekonomika „od Petra Menina, která uvádí, že 90 procent amerických peněz v 30. letech 19. století bylo vydáno prostřednictvím soukromých bankéřů, což vedlo k různým problémům.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.