Connect with us

Bitcoin

Šílené predikce pro Bitcoin: 42 tisíc $ do konce roku a milion v roce 2020?

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Dan Morehead, zakladatel společnosti Pantera Capital, si myslí, že Bitcoin by mohl už do konce tohoto roku dosáhnout cenu 42 tisíc dolarů a v horizontu pár let může dokonce dojít až k ceně 356 000 USD.

Uvedl to během návštěvy podcastu Unchained, v němž upřesnil, že cena 356 tisíc dolarů za 1 BTC je podle něj reálná do roku 2022. ,, Sledujte cenu bitcoinu logaritmicky. Jeho trend růstu je 235% ročně, což značí, že do konce roku může stát 42 tisíc dolarů … Myslím si, že je reálné, že do konce roku to dosáhneme. A pokud toto exponenciálně natáhnete, další rok to bude již 122 tisíc dolarů za Bitcoin a za další až 356 tisíc,“ uvedl.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Morehead vedle toho konstatoval, že u bitcoinu je patrný technologický progres týkající se řešení problému škálovatelnosti. V době, kdy bude cena bitcoinu růst, půjde o stále důležitější téma.

V rámci diskuse se vyjádřil i k altcoinům. Myslí si, že většina z nich zanikne, ale ty, které přežijí, vytvoří prostředí pro vznik tisíců důležitých a užitečných decentralizovaných aplikací.

Pantera Capital je investiční společností, která se zaměřuje výhradně na rizikový kapitál, tokenizace a projekty související s technologií blockchain a kryptoměnami. Rada o sobě tvrdí, že je první investiční společností zaměřenou na toto odvětví. Vznikla již v roce 2013.

McAfee stále věří v milión

Ještě odvážnější je ve svých prognózách John McAfee, autor prvního komerčního antiviru McAfee, který se během posledního bullrunu zviditelnil šokujícím prohlášením, že pokud Bitcoin do konce roku 2020 nedosáhne cenu milion dolarů, tak sní svůj vlastní pohlavní orgán přímo v živém vysílání americké celonárodní televize. Od tehdy uplynula už nějaká doba a McAfee se k slavné predikcí už příliš často nevyjadřoval. Až dosud, kdy mu nedalo nereagovat na pesimismus na trhu poté, co Bitcoin klesl k hranici 10 tisíc dolarů.

,,Bitcoin je na 10 tisících a lidé mají strach. Proč věnujete pozornost týdenním pohybům? Podívejte se na posledních pár měsíců! (Bitcoin) drasticky roste. Jsem velmi pozitivní pokud jde o mou predikci 1 milion dolarů do konce roku 2020. Altcoiny jako MTC nebo Apollo budou růst ještě desetinásobně víc, „ napsal na Twitteru.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.