Connect with us

Cardano

SingularityNet přechází z Ethereum na Cardano, rozhodla jeho komunita

Zveřejněno

SingularityNet Cardano
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Decentralizovaný projekt zaměřený na umělou inteligenci SingularityNET (AGI), který je postaven na Ethereum blockchainu, se definitivně stahuje z této sítě na konkurenční Cardano (ADA).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kryptoměna AGI se tak stane jedním z prvních nativních tokenů na Cardanu a jak to uvádí portál Cryptoslate, půjde zároveň o „největší demokratický pokus v historii decentralizované umělé inteligence“.

Projekt, jehož autorem je respektovaný vědec Dr. Ben Goertz, avizoval svůj odchod z Ethereum na Cardano již v říjnu 2020, kdy uvedl, že Cardano je obdivuhodné pro akademickou přesnost a formální metody použití. K formálnímu potvrzení přechodu dochází však až na základě rozhodnutí komunity.

V rámci procesu hlasování, který se udál tento měsíc, se totiž 187 milionů hlasů vyjádřilo ve prospěch Cardano, jelikož za možnost setrvání na Ethereum hlasovalo jen 20 milionů.

AGI SingularityNET se tak stane prvním již existujícím známým tokenem, který přejde na Cardano. Celkově na něm vznikne 1 miliarda tokenů AGI, přičemž první emise se bude skládat z 15 milionů. Zbytek s názvem AGI-ADA bude vydávaný postupně každý měsíc s vydáváním klesající meziměsíčně o 1,5%. Celý proces emise AGI tokenů bude trvat až 91 let.

Starý ERC-20 token AGI zůstane na Ethereum, přičemž držitelé těchto ERC-20 tokenů si je budou moci vyměnit za AGI-ADA.

zdroj: cryptoslate.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.