Connect with us

Bitcoin

Situace Bitcoinu se prozatím stabilizovala, uvádí Chainalysis

Zveřejněno

bitcoin-penazenka
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Analytická blockchainová agentura Chainalysis zveřejnila report týkající se stavu kryptotrhu v březnu 2020. Podle častokrát citované firmy zaznamenaly burzy od 9. března obrovský příliv Bitcoinů, přičemž jen v průběhu 13. března šlo až o 319 000 BTC.

Mezi 12. a 13. březnem byl skrz burzy převeden 9-násobek Bitcoinů oproti běžnému průměru, v důsledku čehož klesla cena až pod 4000 dolarů. Šlo o největší denní propad ceny Bitcoinu za posledních sedm let.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Chainalysis navzdory těmto hrozivým číslům a faktu, že aktuálně se na burzách točí dvojnásobek bitocoinů oproti předchozímu běžnému dlouhodobému průměru, tvrdí, že situace se zatím stabilizovala. ,, =Větší množství přebytečných Bitcoinů přicházejících na burzy byl prodáno a zdá se, že ty nejhorší prodeje z přebytečných zásob byly dokončeny,“ tvrdí.

Firma Chainalysis tvrdí, že přesto ,, že transakce mezi 10 BTC až 1000 BTC představovaly 70% všech toků na kryptoburzách, celkové množství Bitcoinů nezaznamenalo trvalé poškození. ,,Většina dostupných Bitcoinů nebyla prodána, což naznačuje, že většina bitcoinerů je drží. Pohyb o 712 000 BTC více směrem na burzy než je běžný průměr v posledních 8 dnech je bezprecedentní. Ale těchto 712 000 BTC navíc představuje pouze 5% všech dostupných Bitcoinů (všechny vytěžené Bitcoiny mínus všechny Bitcoiny, u kterých se odhaduje, že jsou ztraceny). „

Ačkoli tyto závěry Chainalysis působí optimisticky, budoucí vývoj je sporný. ,,Je těžké předpovědět, kam budou Bitcoiny pokračovat. Ukázalo se však, že velký nárůst přílivu Bitcoinů na burzy je dobrým ukazatelem zvýšené volatility, proto doporučujeme sledovat množství převáděných Bitcoinů na burzy. Očekáváme také, že profesionální obchodníci budou i nadále hrát klíčovou roli na rozdíl od uživatelů na maloobchodních burzách a to jednoduše proto, že spravují mnohem větší objemy.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.