Connect with us

Kryptoměny

Sněmovna reprezentantů USA bude hovořit o blockchainu

Zveřejněno

Zákon USA
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Technologie blockchain a kryptoměny stále více ovlivňují způsob, jakým fungují velké korporace, ale také malé podniky. Tento nepopiratelný fakt si začínají uvědomovat i vlády. Příští týden se na půdě Sněmovny reprezentantů USA uskuteční jednání na téma „blockchain a jeho dopad na malé podniky“.

Jednání ve Washington DC se bude konat 4. března. Podle vládních webových stránek bude probíhat pod vedením předsedkyně Nydie Velázquezové a jeho hlavním tématem bude diskuse o tom, jak může blockchain pomoci malým podnikům při zvyšování jejich produktivity, zvyšování bezpečnosti, otevírání nových trhů a změně způsobu podnikání.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Diskuze se zúčastní i Shane Bigelow ze společnosti Ownum, Daw Dickson z PopCom, Marvin Ammori z Protocol Labs či Jim Harper za American Enterprise Institute.

Jednání lze považovat za malý, ale významný krok vpřed, protože dosud Sněmovna reprezentantů diskutovala o tématu kryptoměn a blockchainu vždy jen v souvislosti s šedou ekonomikou a jejími hrozbami. Tentokrát se bude diskutovat o možných přínosech.

Předsedkyně Velázquezova byla i součástí trpkých jednání i o kryptoměně Facebooku Libra. Tehdy konstatovala, že nechce být člověkem, který bude stát v cestě inovaci, ale má v sobě zdravou dávku skepticismu.

Loňské diskuse o kryptoměně Facebooku ukázaly, že velká část amerických zákonodárců nerozumí novým technologiím a dívají se na ně apriori skepticky, aniž by se je snažili lépe pochopit. Zastánci technologického pokroku proto varují zákonodárce, že USA ubíhá čas a zatímco oni jen malými kroky postupně chápou přínosy této inovace, v Číně jsou již na prahu spuštění vlastní digitální měny.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.